کد خبر : 2021525 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:08 | 184.9K بازدید | 124 دیدگاه

منچسترسیتی به دنبال جذب هیولای رئال مادرید

منچسترسیتی به دنبال جذب آنتونیو پینتوس، بدنساز سرشناس رئال مادرید، است.

منچسترسیتی به دنبال جذب هیولای رئال مادرید

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد خوب بازیکنان رئال مادرید در این فصل که بازی‌های بسیار پرفشاری را هم پشت سر گذاشتند و غیبت بازیکنان اصلی کار را برای آنها سخت کرده بود باعث شد که بار دیگر قدرت و توانایی پینتوس در آماده‌سازی بدن بازیکنان مورد توجه قرار بگیرد.

این مربی ایتالیایی که از چند سال قبل با رئال مادرید همکاری دارد قرار است در خرداد ماه امسال نهمین حضور در فینال لیگ قهرمانان را تجربه کند و همین موضوع نشان می‌دهد که چه نقش مهمی را در تیم‌هایی که در آنها حضور داشته ایفا کرده و تا چه حد در موفقیت‌های آنها موثر بوده است.

2022168

این مربی بدنساز ایتالیایی برنامه‌های فشرده و سخت مختص به خودش را خصوصا در تمرینات پیش فصل به کار می‌گیرد که می‌تواند برای حفظ توانایی فیزیکی بازیکنان تا پایان فصل بسیار موثر باشد و حالا به نظر می‌رسد که عملکرد خوب او توجه مدیران سیتی را جلب کرده است.

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شده‌اند که مدیران منچسترسیتی در حال بررسی شرایط پینتوس هستند و قصد دارند به زودی پیشنهادی را به او برای حضور در ورزشگاه اتحاد ارائه کنند و باید دید که آیا او حاضر است رئال مادرید را برای همکاری با پپ گواردیولا و حضور در لیگ برتر انگلیس ترک کند یا خیر.

دیدگاه‌ها