کد خبر : 2021547 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 15:59 | 18K بازدید | 46 دیدگاه

آقا یحیی از ما خواست تا متحد باشیم

نصرتی: زندگی در تبریز وابسته به نتایج تراکتور است

مربی تیم تراکتور درباره وضعیت دفاعی این تیم در ادامه فصل صحبت کرد.

نصرتی: زندگی در تبریز وابسته به نتایج تراکتور است

به گزارش ورزش سه، محمد نصرتی بازیکن سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران که کنون به عنوان مربی تیم تراکتور فعالیت می‌کند در جریان دیدار دوستانه برگزار شده به یاد مرحوم رضا حسن‌زاده با خبرنگاران گفتگو کرد و گفت: آقا رضا از بازیکنان خوب و باکیفیت آذربایجان بود و بسیار دفاع پرقدرتی بود. یک بازیکن چپ پای خاص بود و از بانیان این مراسم و بزرگداشت تشکر می‌کنم. انشالله ادامه‌دار باشد و انشالله قدر افرادی که زحمت می‌کشند را بدانیم.

او درباره وضعیت تمرینات تراکتور گفت: بعد از فعل و انفعالاتی که در کادر فنی رخ داد وضعیت خوب بوده. توانستیم از ۴ بازی ۳ برد و یک تساوی داشته باشیم. بچه‌ها متمرکز کار می‌کنند و قهرمانی در جام حذفی یکی از اهداف ما است و انشالله که بتوانیم با توکل بر خدا و با انرژی هواداران به این مهم برسیم که این کوچکترین کاری است که می‌توانیم برای آنها انجام دهیم.

مربی تیم تراکتور درباره کلین شیت‌های متوالی تیمش گفت: ساختار و سازمان دفاعی تیم ما خیلی خوب است و این صرفا به مدافع و دروازه‌بان برنمی‌گردد. همه در ساختار دفاعی کمک می‌کنند و همانطور که همه در حمله شرکت می‌کنیم، در دفاعم کنار هم می‌ایستیم. این به نحو احسن انجام می‌شود و توقعی جز این هم نیست. گلرمان ملی پوش است، شجاع خلیل زاده فیکس تیم ملی است و عارف هم که سابقه دعوت شدن دارد. محمد نادری هم پتانسیل این را نشان داده و در مجموع فکر می‌کنم شرایط خوب است هافبک‌های دفاعی ما هم اینگونه است. مهدی حسینی به مینی کمپ‌های تیم ملی دعوت شده و صفا هادی هم که در عراق بازی می‌کند.

نصرتی درباره شرایط اضافه شدن یحیی گل محمدی گفت: من همان اوایل صحبت کردم و گفتند که فقط باید دست به دست یکدیگر داد تا بتوانیم در این برهه حساس نتایج بهتر شود. الحمدلله این اتفاق رخ داده و انشالله که مشکلاتی هم که بر سر راه آقای یحیی هست برطرف شود. ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا بازخورد خوبی داشته باشیم که این اتفاق افتاده.

وی افزود: آقای مطهری هم خودش گفته، در این برهه پست مهم نیست. باید دست به دست یکدیگر داد و چه آقای مطهری، چه امیلیو مربی گلرها و چه آقای عسگری که آنالیزورمان است همه باهم کمک می‌کنیم تا روزهای خوبی رقم بزنیم. تبریز شهر خاصی است. اینگونه بگویم که زندگی ما وابسته به نتایج تراکتور است و اگر تراکتور خوب نتیجه بگیرد روی ما می‌شود که بیرون برویم ولی زمانی که نتیجه نگیرد هیچ دلی نیست. امیدوار هستم نتایج همیشه خوب باشد تا شادی و شعف در جامعه به وجود آمد و برای ما هم تداوم داشته باشد. انشاالله هواداران فردا هم همراه ما باشند.

او ادامه داد: خوشحال هستیم که به مس خوردیم و می‌دانیم حداقل فوتبال بازی می‌کند. انشالله این قدم را برداریم.

نصرتی درباره شرایط فنی خودش هم گفت: ای کاش صحنه‌های من را بگیرید و به بچه‌های الان که بازی ما را ندیدند، نشان بدهید. این جوانان که الان به ورزشگاه می‌آیند شاید بازی ما را ندیده باشند اما این تیکه‌ها را که ببینند متوجه می‌شوند. الان انصافا دفاع های ما خوب کار می‌کنند و میلاد کر، شجاع، مهدی و عارف همگی خوب هستند.

دیدگاه‌ها