کد خبر : 2021589 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 19:58 | 13K بازدید | 2 دیدگاه

بهروز اسدی به گهر زمین متعهد ماند؛

بهترین گلزن سیرجانی‌ها یک فصل دیگر ماندنی شد

بهروز اسدی، بهترین بازیکن و تنها ملی‌پوش تیم گهر زمین سیرجان، قرارداد جدیدی را با تیم سوم فصل گذشته لیگ برتر فوتسال منعقد کرد.

بهترین گلزن سیرجانی‌ها یک فصل دیگر ماندنی شد

به گزارش "ورزش سه"، تیم گهر زمین سیرجان فصل گذشته در دومین سال تیمداری در بالاترین سطح فوتسال ایران موفق شد جایگاهی تاریخی سوم لیگ را به‌دست بیاورد و تا مرز شکستن طلسم دو قطبی بودن فوتسال ایران بین گیتی‌پسند و مس‌سونگون پیش رفت. در حالی که خریدهای جدید همیشه برای باشگاه‌های موفق مهم است، حفظ بهترین بازیکنان نیز یکی از بزرگترین مسائلی است که نیاز به مرتب‌سازی دارد. به همین منظور، سیرجانی‌ها با بهروز اسدی، تنها ملی‌پوش خود و بهترین بازیکن فصل گذشته‌شان برای یک فصل دیگر به توافق رسیدند.

2022250

اسدی فصل گذشته 17 گل به ثمر رساند و 13 پاس‌ گل را ثبت کرد تا علاوه بر حضور در صف بهترین‌های لیگ و دعوت به تیم ملی فوتسال برای جام ملت‌های آسیا، بهترین بازیکن فصل تیم سیرجانی لقب بگیرد. نمایش قابل قبول این بازیکن، از او یک رهبر در تیم گهر زمین ساخت تا بازوبند کاپیتانی را به خود اختصاص دهد.

2022249

ملی‌پوش سیرجانی در سه سال اخیر که برای تیم شهرش توپ زده، همیشه کلاس متفاوتی را از خود نشان داده و پیشرفت چشمگیری را داشته است. با توجه به شایعات نقل و انتقالاتی پیرامون تیم گهر زمین سیرجان و حفظ مهره‌های کلیدی، به نظر می‌رسد آن‌ها رویای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال را در سر می‌پرورانَند.
تیم گهرزمین سیرجان، مذاکرات جدی با چند فوق ستاره داشته است و شاید واژه کهکشانی را در فصل جدید لیگ برتر فوتسال برازنده خود کند.

دیدگاه‌ها