کد خبر : 2023527 | 04 خرداد 1403 ساعت 17:14 | 7.8K بازدید | 8 دیدگاه

محمدزاده مهارکننده ستاره آرژانتینی:

حساب ویژه الهامی روی درخشش یک مدافع!

مدافع بلند قامت نساجی بازیکنی کلیدی مقابل استقلال خواهد بود.

حساب ویژه الهامی روی درخشش یک مدافع!

به گزارش ورزش سه، وحید محمدزاده مدافع باتجربه و بلندقامت نساجی در بازی امروز نقش ویژه‌ای خواهد داشت و در کنترل و مهار مهاجم آرژانتینی استقلال چالش سختی را پشت سر خواهد گذاشت.

توانایی‌های گوستاوو بلانکو در بازی فیزیکی، زدن ضربات سر اول، پایین کشیدن توپ و حفظ توپ یکی از نقاط قوت استقلال است که با توجه به مرور بازیکنان نساجی وحید محمدزاده از لحاظ قابلیت فیزیکی و توانایی فنی قدرت مهار این بازیکن را دارد و اگر در این زمینه موفق عمل کند نیمی از قدرت هجومی استقلال را کاهش داده است و شکل‌گیری حملات آبی‌ها با مشکل مواجه می‌شود.

بلانکو علاقه خاصی دارد که توپ‌های بلند ارسالی را با ضربه سر در اختیار بازیکنان دیگر قرار دهد و یا با کنترل توپ و وقفه دادن به بازی استقلالی‌ها را در فاز هجومی قرار دهد و اگر با یارگیری شدیدی رو به رو نشود به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می‌دهد، وحید محمدزاده به عنوان یک مدافع یارکوب نقش ویژه‌ای در خراب کردن بازی این مهاجم آرژانتینی خواهد داشت و در این مسابقه روز سخت و پرچالشی را تجربه خواهد کرد.

1909119

یکی دیگر از نقاط قوت استقلال گلزنی با ضربه سر روی ضربات کرنر، ضربات آزاد و ارسال‌های در جریان مسابقه است که در این زمینه هم محمدزاده سرزن‌ترین بازیکن نساجی است و مسئولیت پاکسازی محوطه جریمه نساجی برعهده او خواهد بود.

بازیکن باتجربه نساجی در این مسابقه مسئولیت‌های زیادی خواهد داشت و یکی از بازیکنان کلیدی نساجی در این مسابقه خواهد بود، او با گلزنی در بازی هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان با اعتماد به نفس و آمادگی روحی روانی بالایی در این مسابقه حاضر خواهد شد.

دیدگاه‌ها