کد خبر : 2023612 | 04 خرداد 1403 ساعت 20:18 | 30.1K بازدید | 20 دیدگاه

سر خوردنی که شاید جام را بگیرد

دانیال و اشتباه به سبک استیون جرارد!

اشتباه عجیب دانیال اسماعیلی‌فر زمینه‌ساز گل اول استقلال خوزستان شده است.

دانیال و اشتباه به سبک استیون جرارد!

به گزارش "ورزش سه"، این شاید شبیه‌ترین گل ممکن به گل چلسی مقابل لیورپول در سال 2014 باشد. جایی که لیورپول در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار داشت اما اشتباه استیون جرارد و لیز خوردن ناگهانی او روی زمین باعث شد تا حریف دروازه را باز کند.

در این صحنه استیون جرارد که کنترل توپ را در دست داشت، ناگهان روی زمین افتاد و سُر خورد تا مهاجم چلسی توپ را از او برباید و با طی مسیر چند متری در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و دروازه را باز کند.

ویدئو: 333568

در پایان فصل همین اشتباه باعث شد تا لیورپول دو امتیاز از منچسترسیتی کم بیاورد و در حالی که سرنوشت قهرمانی را در اختیار داشت، جام را به سیتی واگذار کند و بعد از 25 سال همچنان در حسرت قهرمانی پریمیرلیگ قرار بگیرد.

همین اشتباه در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان نیز رقم خورد و در شروع بازی این دانیال اسماعیلی‌فر بود که در مقابل علیرضا کاظمی سُر خورد و توپ را به او داد تا بعد از یک همکاری با جواد آقایی‌پور دروازه پرسپولیس باز شود.

2025814

بلافاصله بعد از ورود توپ به دروازه پرسپولیس، کارگردان تلویزیونی روی تصویر دانیال اسماعیلی‌فر قفل کرد که به شدت ناراحت به نظر می‌رسید و به اشتباه و بدشانسی خود پی بُرد.

البته شاید نقطه تفاوت این باشد که این بار در ادامه دیگر مدافع پرسپولیس، حسین کنعانی، هم مرتکب اشتباه شد و در این صحنه تاثیرگذار بود اما به هر حال همه چیز از اشتباه دانیال شروع شد.

دیدگاه‌ها