کد خبر : 2023640 | 04 خرداد 1403 ساعت 21:45 | 46.7K بازدید | 2 دیدگاه

لنی یورو در پاریس؟

هدف بزرگ تابستانی رئال در راه پاری‌سن‌ژرمن

طبق ادعای رسانه‌های فرانسوی، پی اس جی مذاکراتش با لنی یورو، مدافع لیل و هدف بزرگ تابستانی رئال، را شروع کرده است.

هدف بزرگ تابستانی رئال در راه پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش "ورزش سه"، در ساعات اخیر، پاری سن ژرمن مذاکراتش را برای جذب لنی یورو، مدافع 18 ساله‌ای که در دو فصل اخیر برای لیل فوق العاده کار کرده و مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال قرار گرفته، تشدید کرده است. 

برای رئال مدافع میانی جوان فرانسوی به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی تقویت خط دفاعی مطرح شده اما شاید او در چرخشی غیرمنتظره راهی پاریس شود.

1992329

اگرچه یورو هنوز به پاری سن ژرمن بله را نگفته، زیرا او منتظر پیشنهاد رئال مادرید است، پاریسی‌ها در تلاش هستند تا با لیل به توافق برسند. لیل اخیرا اعلام کرده است که برای یورو 60 میلیون یورو می‌خواهد در حالی که قرارداد این بازیکن تابستان 2025 به پایان می‌رسد. رقمی که رئال قصد پرداخت آن را ندارد و از یورو خواسته قراردادش را تمدید نکند تا سال بعد رایگان او را جذب کنند.

در وهله اول، در زمستان، لیل قصد داشت 90 میلیون برای یورو دریافت کند، رقمی غیرقابل قبول برای تمام باشگاه‌هایی که در تلاش برای جذب او بودند (پاری سن ژرمن، رئال مادرید و لیورپول). در نهایت لیل قبول کرده تا با 60 میلیون یورو این بازیکن را بفروشد.

پیش‌بینی می‌شود در چند روز آینده مذاکرات پی اس جی و لیل وارد فاز تعیین کننده شود، در حالی که رئال مادرید احتمالا به دلیل عدم پرداخت رقم مورد تقاضای لیل، از این رقابت کنار گذاشته خواهد شد.

دیدگاه‌ها