کد خبر : 2023679 | 04 خرداد 1403 ساعت 22:55 | 21.6K بازدید | 5 دیدگاه

جبران مافات تاریخی به دست دانیال و کنعانی

دو مدافع پرسپولیس که در ثبت گل خرد کننده نیمه نخست و شروع بازی مقصر بودند در نیمه دوم همه کار برای بازگشت باشکوه تیم‌شان انجام دادند.

جبران مافات تاریخی به دست دانیال و کنعانی

به گزارش ورزش سه، پرسپولیس در دقیقه 4 بازی با استقلال خوزستان غافلگیر شد و شاید اگر این گل زودهنگام را دریافت نمی‌کرد آنطور متزلزل و شکننده در دفاع ظاهر نمی‌شد و با سه گل خورده در کیسه و یک بازی عجیب به رختکن نمی رفت.

در ثبت گل اول استقلال خوزستان دانیال اسماعیلی فر و محمدحسین کنعانی زادگان مقصر بودند. دانیال که سر خورد و توپ را از دست داد و کنعانی هم به ساده‌ترین شکل ممکن دریبل خورد و اجازه داد تا کاظمی به راحتی دروازه بیرانوند را باز کند.

2025922

اما همین دو بازیکن در نیمه دوم  فوق العاده بودند و نقش بزرگی در کامبک تاریخی پرسپولیس و رفتن به صدر جدول ایفا کردند.

دانیال اسماعیلی فر بارها از دفاع راست نفوذ کرد و توپ ریخت و کنعانی زادگان هم مثل یک مهاجم در کانون اتفاقات مهم هجده قدم حریف بود.

کنعانی زادگان که در بازی رفت هم موفق شده بود پنالتی سختی را تبدیل به گل کند این بار نیز در اوج هیجان و استرس با یک ضربه مطمئن تیمش را به بازگشت امیدوار کرد. سپس نوبت به دانیال رسید که با یک ضربه تماشایی توپ را از بین پاهای گروسیان عبور دهد. در ادامه تلاش‌های دانیال و کنعانی برای گلزنی به نتیجه ننشست چرا که هر دو بدشانس بودند بخصوص کنعانی که ضربه سرش به تیر عمودی دروازه خورد و گل نشد.

2024275

با این حال هر دو بازیکن در بطن گل چهارم تیم خود و پیروزی بخش بودند تا نقش بزرگی در این بازگشت ایفا کنند.

در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده بعد از نفوذ عالیشاه و پاس او به جناح راست دانیال با یک کات بک تماشایی موقعیت گلزنی را برای کنهانی فراهم کرد اما ضربه او را گروسیان باز هم مهار کرد که در ریباند اورنوف موفق به گلزنی شد و کار را تمام کرد.

بدون شک این بازی هیچ وقت از یاد دانیال اسماعیلی فر و کنعانی‌زادگان البته همه پرسپولیسی‌هایی که در ورزشگاه آزادی حضور داشتند نخواهد رفت.

دیدگاه‌ها