کد خبر : 2023740 | 05 خرداد 1403 ساعت 00:26 | 3.3K بازدید | 0 دیدگاه

طلسم اردیبهشت دست از سر عنایتی برداشت!

اردیبهشت امسال برای سرمربی تیم فوتبال پیکان اصلا خوش‌یمن نبود!

طلسم اردیبهشت دست از سر عنایتی برداشت!

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی اسفندماه بی‌نظیری را همراه با پیکان پشت سر گذاشت و توانست با دو برد شیرین، فاصله خود با تیم‌های انتهای جدول را زیاد کند. فروردین هم برای او خوب پیش رفت و با یک برد و دو مساوی کارش را ادامه داد اما اردیبهشت، همراه با اتفاقات عجیبی برای این مربی جوان بود. 
عنایتی روز 6 اردیبهشت در جام حذفی مقابل مس رفسنجان در ضربات پنالتی باخت و حذف شد. سپس 11 اردیبهشت برابر شمس آذر قزوین با حساب 2 بر یک شکست خورد. در هفته بیست و ششم لیگ برتر، آنها روز 17 اردیبهشت میزبان آلومینیوم اراک بودند که این بازی هم با شکست پیکان همراه شد. در نهایت، این تیم روز 24 اردیبهشت در اصفهان برابر ذوب‌آهن به میدان رفت که علی‌رغم ارائه بازی خوب و تهاجمی، با شکست یک بر صفر مغلوب شد و به تهران برگشت. 

2019651

با پایان یافتن اردیبهشت عجیب برای عنایتی، حالا طلسم شکست‌های او هم شکست و در چارچوب هفته بیست و هشتم، پیکان توانست مقابل تیم قدرتمند تراکتور صاحب یک امتیاز شود. این دیدار که عصر روز 4 خرداد برگزار شد، برای پیکان اهمیت فوق‌العاده‌ای داشت و شاگردان عنایتی با ارائه یک بازی خوب و تهاجمی، فرصت پیروزی هم داشتند اما بی‌دقتی و از دست رفتن چند موقعیت عالی باعث شد خودروسازان به یک امتیاز بسنده کنند. 
به نظر می‌رسد حالا که اردیبهشت به اتمام رسیده، عنایتی هم بتواند امتیازات بیشتری همراه با پیکان در ادامه لیگ کسب کرده و تیمش را به ساحل امنیت هدایت کند.

دیدگاه‌ها