کد خبر : 2023820 | 05 خرداد 1403 ساعت 11:31 | 9.8K بازدید | 2 دیدگاه

کسر دو امتیاز دیگر از استقلال ملاثانی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از کسر دو امتیاز از استقلال ملاثانی خبر داد.

کسر دو امتیاز دیگر از استقلال ملاثانی

به گزارش "ورزش سه"، استقلال ملاثانی یک بار دیگر با حکم کمیته انضباطی و کسر امتیاز روبرو شد. این تیم در هفته‌های پایانی لیگ یک در فصلی گذشته، برای بازی با مس شهر بابک راهی این شهر نشد که بر اساس رای صادره از سوی کمیته انضباطی نتیجه آن بازی 3-0 به سود تیم مس شهر بابک اعلام شد. هم چنین باشگاه استقلال ملاثانی به پرداخت 200 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد و فصل کنونی را با 3 امتیاز منفی شروع کرد.

حالا این تیم پس از شکایت محمد امین سعیداوی و مهران مستاجران، با کسر امتیاز روبرو شده تا به طور کلی پنج امتیاز از این تیم در فصل جاری کسر شود. آنها همچنین به دلیل عدم برگزاری دیدار با فجرسپاسی در لیگ امسال، سه بر صفر بازنده اعلام شده بودند تا شرایط عجیبی را سپری کنند.

در رأی صادره از سوی کمیته انضباطی آمده است:

*در خصوص اعمال ماده 89 مقررات انضباطی نسبت به مطالبه وجه محمد امین سعیداوی به طرفیت تیم استقلال ملاثانی، باتوجه به قطعیت دادنامه صادره باشگاه مربوطه به کسر یک امتیاز محکوم  می‌شود.

*در خصوص اعمال ماده 89 مقررات انضباطی نسبت به مطالبه وجه مهران مستاجران به طرفیت تیم استقلال ملاثانی، با توجه به قطعیت دادنامه صادره باشگاه مربوطه به کسر یک امتیاز محکوم می‌شود.

گفتنی است کمیته انضباطی با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد تا ضمن اعمال آن در جدول مسابقات و ابلاغ به باشگاه مربوطه نتیجه به این کمیته جهت اختتام پرونده منعکس شود.

بدین ترتیب، امتیازات استقلال ملاثانی به عدد 34 رسید ولی این تیم به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به شهرراز شیراز در رتبه دوازدهم باقی ماند.

دیدگاه‌ها