کد خبر : 2023917 | 05 خرداد 1403 ساعت 16:51 | 48.3K بازدید | 31 دیدگاه

ناگهان تماشاگران را به آسمان فرستاد؛

عبدالکریم حسن و تست جشن قهرمانی! (عکس)

شاید عبدالکریم حسن هرگز چنین شور و حالی را در عرصه باشگاهی تجربه نکرده بود.

عبدالکریم حسن و تست جشن قهرمانی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، نه اینکه السد تیم کوچکی باشد یا عبدالکریم به توفیق باشگاهی نرسیده راهی ایران شده باشد، چه بسا السد در جدول افتخارات تیم‌های آسیایی بالاتر از پرسپولیس تنه به تنه بزرگان دیگر بزند اما بی‌تردید این یک تجربه ویژه برای کاپیتان سابق قطری، عبدالکریم حسن فضل الله است.

بنابراین او تمام تلاش خود را می‌کند تا کِیف این روزهای خود را ببرد. شاید اگر آن تصمیم ناگهانی برای اخراج او از لیگ ستارگان و تیم ملی قطر نبود، هرگز پایش به لیگ برتر خلیج فارس باز نمی‌شد اما حالا شاید بعید نباشد که بگوید خیریتی در آن کار بود تا او به فوتبالیست منحصربفرد قطری تبدیل شود که در یکی از پرهوادارترین تیم‌های آسیایی بازی می‌کند.

عبدالکریم شب گذشته بعد از پایان بازی با استقلال خوزستان و در حالی که از این بازگشت تاریخی به شعف آمده بود، به سراغ سکوهای پرسپولیس رفت و آنها را به شکلی ویژه تهییج کرد. برای چند ثانیه با تکانه‌های دست، تماشاگران را به سروصدا وا داشت و سپس انگار که برای جشن قهرمانی تمرین کند، تماشاگران را به آسمان فرستاد.

2026229
2026230
2026231
2026232

پشت این قاب زیبا سکوهای مخروبه استادیوم آزادی به چشم می‌خورد؛ مایه تاسف فوتبال ایران که لیگ برتر باکیفیت، فیزیکی، پرجوش و خروش و هیجان انگیزی را دارد و با نیروی اجتماعی قدرتمند خود، لیگ برتر را تبدیل به یک رقابت جدی در سطح ورزش ایران می‌کند اما در عوض از زیرساخت و امکانات حداقلی هم برخوردار نیست.

شاید اگر این ویدیو در فضای مجازی بچرخد و به دست طرفداران قطری حسن برسد، آنها بگویند آیا این سکوهای مخروبه متعلق به استادیومی است که پرسپولیس با این تعداد دنبال‌کننده و هوادار در آن بازی می‌کند؟

دیدگاه‌ها