کد خبر : 2023992 | 05 خرداد 1403 ساعت 23:01 | 54.5K بازدید | 23 دیدگاه

کنایه تن‌هاخ به کین: خودت هم مربی خوبی نبودی!

پس از قهرمانی منچستر یونایتد در جام حذفی، اریک تن‌هاخ و روی کین گفت‌وگوی جالبی داشتند.

کنایه تن‌هاخ به کین: خودت هم مربی خوبی نبودی!

به گزارش "ورزش سه"، اریک تن‌هاخ که شایعات بسیاری در مورد اخراجش از منچستر یونایتد به گوش می‌رسد، پس از قهرمانی در جام حذفی با این باشگاه، به همراه روی کین لحظات جالبی خلق کرد.

آنها در دیدار امروز در فینال جام حذفی منچستر سیتی را با نتیجه ۲-۱ شکست دادند. دو گل شیاطین سرخ را آلخاندرو گارناچو و کوبی ماینو و تک‌گل منچستر سیتی را جرمی دوکو به ثمر رساندند.

پس از پایان بازی، تن‌هاخ در مصاحبه با آی‌تی‌وی اسپورت با روی کین گفت‌وگو کرد. در این مصاحبه کین که از منتقدان اصلی نمایش‌های منچستر یونایتد است، گفت :«باید به این بازیکنان افتخار کنیم. ما همیشه در مورد شخصیت تیمی آنها و عملکردهایشان انتقاد کرده‌ایم اما آنها امروز یک شخصیت فوق‌العاده از خود نشان دادند. نتیجه‌گیری این است که به حرف‌های کارشناسان گوش نکنید.»

تن‌هاخ پاسخ داد: «اما خودت هم این حرف‌ها را می‌زدی.»

2026395

کین با اشاره به یان رایت و جولین لسکات، دیگر کارشناسی‌های برنامه، گفت: «نه، آن دو نفر بودند.» تن‌هاخ در پاسخ گفت: «ولی تو خودت هم در مربی‌گری یک تیم مشکل داشتی.»

این حرف باعث شد که کین با خنده بگوید: «من با ساندرلند قهرمان شدم. کمی از من تمجید کن. نسبت به من خیلی بی‌رحم هستی.» سپس تن‌هاخ گفت: «همان که گفتم.» بعد از آن کین با خنده و گفتن «موافقم» بحث را خاتمه داد.

2026396

دیدگاه‌ها