کد خبر : 2024019 | 06 خرداد 1403 ساعت 09:13 | 39.8K بازدید | 47 دیدگاه

آمار فوق العاده عالیشاه در شب رویایی؛

فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!

گزاف نیست اگر بگوییم پرسپولیس بدون درخشش امید عالیشاه فرصت بازگشت پیدا نمی‌کرد.

فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه سال گذشته و در همین هوای بهاری کاپیتانی بود که با قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی و به دنبال آن سوپرجام، سه مرتبه جام قهرمانی را بالای سر خود برد.

عالیشاه در تیم یحیی گل‌محمدی هم نقشی انکار نشدنی داشت و حتی گل پیروزی بخش دربی حذفی در فینال را نیز به ثمر رساند. اما نکته‌ای که امید عالیشاه را خاص می‌کند، اشتیاق سیری‌ناپذیر او در کسب موفقیت با تیم محبوبش است که وی را تبدیل به مهره موثر تیم اوسمار کرده است.

2026451

یک دهه بازی در پرسپولیس و ماندن در سطح قابل قبول هواداران کار هر بازیکنی نیست اما امید عالیشاه که روزهای پرفراز و نشیب و البته پرحاشیه‌ای را در دوران سرمربی‌های مختلف تجربه کرده، حالا به چابکی دوران جوانی خود، تجربه‌ای در حد یک کاپیتان واقعی را هم اضافه کرده است‌.

پرسپولیس اگر مقابل استقلال خوزستان امید عالیشاه را در ترکیب خود به عنوان مهاجم سایه نداشت، بعید بود بتواند این چنین به بازی برگردد. کاپیتان شماره ۲ سرخ‌ها با پاسی فوق العاده در شرایطی نامتعادل، وحید امیری را برای گرفتن پنالتی راه انداخت تا به این شکل روی گل اول تاثیر بگذارد‌.

2026450

او با دوندگی بی امان و پاس‌های صحیحش نفس تیم ده نفره استقلال خوزستان را گرفت. عالیشاه همچنین با سرعت ویژه خود پایه گذار گل چهارم نیز شد تا با فریادی کشدار پس از پیش افتادن تیمش جشن بگیرد‌.

عالیشاه حالا باید تیمش را از غرور دور کند و آنها را برای دو فینال سرنوشت ساز کنار کادرفنی آماده کند. امید، امیدبخش پرسپولیسی‌ها برای تکرار عنوان قهرمانی سال گذشته است.

دیدگاه‌ها