کد خبر : 2024032 | 06 خرداد 1403 ساعت 08:12 | 12.1K بازدید | 3 دیدگاه

خاطره تلخ رستم عراقی در بهترین روز فوتبالش!

مهاجم عراقی استقلال خوزستان دو نیمه متفاوت را همانند تیمش در استادیوم آزادی پشت سر گذاشت.

خاطره تلخ رستم عراقی در بهترین روز فوتبالش!

به گزارش "ورزش سه"، آسو رستم به عنوان یکی از خریدهای موفق استقلال خوزستان در پنجره زمستانی، توانسته بود روند موفقی را تا به اینجای فصل با پیراهن شماره 44 آبی‌ها دنبال کند.

رستم که ساعاتی پیش از دیدار مقابل پرسپولیس از انگیزه‌هایش برای گلزنی در این بازی در بین هم‌تیمی‌هایش گفته بود و با اطمینان خاطر خاصی از رقم زدن این اتفاق صحبت می‌کرد، در نهایت نیز توانست آن را به نتیجه برساند. او در صحنه گل دوم استقلال خوزستان با توپ گیری مناسب در محوطه جریمه پرسپولیس و در ادامه کنترل و زاویه ضربه فوق العاده‌ای که در نظر گرفته بود، توانست علیرضا بیرانوند را تسلیم کند و شادی گل خود را به اجرا بگذارد.

اما نیمه دوم برای این بازیکن هم متفاوت دنبال شد؛ او ابتدا بعد از اینکه تیمش 10 نفره شد و خاصیت تدافعی‌تری را از سوی کادرفنی برای خود تعریف شده دید، نزدیک‌تر به محوطه جریمه خود کار را دنبال کرد. شرایطی که البته اتفاقی تلخ برایش رقم زد و او روی حرکت وحید امیری مرتکب خطای پنالتی شد تا اولین گل حریف به این شکل به ثمر برسد و زمینه ساز کامبک رویایی آنها شود.

با این حال سیروس پورموسوی و دیگر هواداران استقلال خوزستان امیدوارند این مهاجم گلزن و چارچوب شناس در دو بازی باقی مانده بتواند شرایط را به سود آبی‌ها تغییر دهد و با موفقیت در دو بازی مقابل مس رفسنجان و هوادار تهران، زمینه ساز بقای آنها شود.

دیدگاه‌ها