کد خبر : 2024157 | 07 خرداد 1403 ساعت 03:49 | 36.9K بازدید | 8 دیدگاه

می ‌شد آن صحنه را پنالتی بگیرند

تراب‌پور: استقلالی‌ام و سرمربی برایم مهم نیست

دستیار سابق امیر قلعه‌نویی نسبت به شرایط پیش آمده برای استقلال چندان خوش‌بین نیست.

تراب‌پور: استقلالی‌ام و سرمربی برایم مهم نیست

به گزارش "ورزش سه"، حمید تراب‌پور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه پس از همایش فوتبال در نیمه دوم که توسط کانون مربیان برگزار شد، در مورد بازی‌های روز گذشته لیگ برتر فوتبال ایران صحبت کرد: همه بازی‌ها را چون همزمان بود نمی‌شد دید اما بازی استقلال را از ابتدا دیدم و بازی پرسپولیس را هم نگاه می‌کردم. نتیجه‌ای به دست آمد که برای استقلالی‌ها خوشایند نبود و صدر را از دست دادند. این دو هفته باقی‌‎مانده بالا و پایین خواهد داشت اما در نتیجه بازی جذابی ندیدم.

مربی سابق استقلال در اشاره به صحبت‌های بازیکنان استقلال با شعار مشترک «نمی‌خواهند قهرمان شویم» گفت: استقلال از نظر داوری متضرر شده اما هواداران می‌دانند که من استقلالی هستم و باید بگویم وقتی من خودم ببرم و حواسم به اما و اگر نباشد، کاری به این چیزها ندارم. داور البته می‌توانست به نظر شخصی خودم که کارشناس داوری نیستم، پنالتی بگیرد.

او در مورد استعدادهای دروازه‌بانی فوتبال ایران نیز تاکید کرد: گلرهای جوان خوبی داشتیم که یکی از آنها آرشا شکوری است. این‌ جوانان اگر حمایت شوند فوق‌العاده خواهند بود. وقتی یک بازیکن خارجی وارد می‌کنیم باید دو لول از بقیه بالاتر باشد تا هم خوب باشد هم به بقیه آموزش دهد. در نتیجه گلر نساجی دروازه‌بان بسیار خوبی بوده ولی در بقیه شرایط ما گلرهای خوبی داریم.

دستیار سابق امیر قلعه‌نویی در مورد صحبت‌های پیشکسوتان در مدت اخیر نسبت به سرمربی این تیم گفت: من به عنوان یک استقلالی باز هم می‌گویم من فقط استقلال را دوست دارم و کاری ندارم که سرمربی تیم چه کسی است. استقلال را دوست دارم و برای همین به سرمربی و مدیرعامل کار ندارم و فقط می‌خواهم به تیم کمک کند تا از تیم بهتر حمایت کنم.

وی افزود: استقلال خیلی ضربه خورده ولی امیدوار هستم روندی شکل بگیرد که دنبال فرد نباشیم.

دیدگاه‌ها