کد خبر : 2024184 | 06 خرداد 1403 ساعت 16:17 | 42.4K بازدید | 90 دیدگاه

اخلاق هم به اندازه فوتبال مهم است؛

نسایی: برای استقلال نه، برای خودمان بازی می‌کنیم!

ستاره این روزهای شمس‌آذر از انگیزه‌های بالای این تیم برای مصاف با پرسپولیس می‌گوید.

نسایی: برای استقلال نه، برای خودمان بازی می‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، شماره هفت شمس‌آذر که با دوندگی بسیار بالای خود و همچنین حرکات تکنیکی یکی از تاثیرگذارترین مهره‌ها در رقم خوردن نتایج درخشان این تیم در فصل جاری بوده است، در آستانه مسابقه حساس با پرسپولیس به رعایت اخلاق تاکید دارد.

او در گفت‌وگویی کوتاه با "ورزش سه" گفت: در روزهای اخیر هواداران استقلال از ما می‌خواهند که با امتیازگیری از پرسپولیس موجب قهرمانی این تیم شویم، اولا که آرزو می‌کنم هر تیمی لایق و شایسته قهرمانی است به این عنوان برسد. همه زحمت می‌کشند و انشالله آن تیمی که بیشتر زحمت کشیده و برنامه‌ریزی خوبی هم داشته، در جایگاه بهتری هم قرار بگیرد. دوما اینکه ما برای شرافت خودمان و اثبات اینکه لیاقت حضور در این جایگاه را داریم، تمام تلاش خود را می‌کنیم. تا اینجای فصل به جز پرسپولیس ما از تمام تیم‌های بالای جدول ازجمله استقلال امتیاز گرفته‌ایم؛ تلاش‌مان این است که با امتیازگیری از پرسپولیس این رکورد را بهبود ببخشیم.

2026709

او در خصوص ارسال بی‌نقصش در بازی مقابل نفت و پاس گلی که به محمد پاپی داد گفت: این بخشی از تاکتیک ماست که هر روز تمرین می‌کنیم و به آن اشراف داریم. خدا را شکر می‌کنم که این بار هم موفق بودیم و موفق شدم برای تیمم موثر باشم.

نسایی در خصوص بازی جوانمردانه در دیدار رفت مقابل پرسپولیس و به بیرون زدن توپ در شرایطی که موقعیت خوب گلزنی داشت گفت: در تیم ما اخلاق مثل فوتبال و یا حتی بیشتر از فوتبال اهمیت دارد. به همین علت می‌گویم خیال همه راحت باشد؛ بازیکنان و کادرفنی شمس‌آذر همه تلاش خود را برای ارائه یک بازی جوانمردانه خواهند کرد و از این نظر هیچ نگرانی وجود ندارد. در آن صحنه هم بازیکن پرسپولیس مصدوم شد و علی‌رغم داشتن موقعیت گل، من فکر کردم باید توپ را به بیرون بزنم تا به وضعیت او رسیدگی شود.

عکس‌ها: امیر گلریز

2026710

دیدگاه‌ها