کد خبر : 2024211 | 06 خرداد 1403 ساعت 18:28 | 8.6K بازدید | 31 دیدگاه

تفاوت فوتبال ایران و جهان تکنولوژی است؛

بلانکو: هواداران استقلال یار دوازدهم تیم ما هستند

مهاجم آرژانتینی تیم استقلال درباره تفاوت‌های فوتبال ایران و جهان صحبت کرد.

بلانکو: هواداران استقلال یار دوازدهم تیم ما هستند

به گزارش ورزش سه، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی در جریان تمرین تیم استقلال در توضیح از دست رفتن صدرنشینی آبی پوشان در این هفته از مسابقات، گفت: بازی آخر بد بازی نکردیم ولی سه امتیاز را نتوانستیم به دست بیاوریم. تیم شرایطش خوب است و بچه‌ها با روحیه هستند و برای برد خواهیم رفت. ما مطمئن هستیم که می‌توانیم این ۶ امتیاز باقی مانده را به دست آوریم.

مهاجم آبی پوشان در مورد نحوه داوری‌ها گفت: اتفاقاتی هم در بازی افتاده که روی من خطا شده اما داور سوت نزده. می‌توان گفت دیدم که کمک داور به تیم‌ها کمک کنند و دیدم داوران سوت‌هایی زده‌اند که تصمیمات درستی نبوده.

وی افزود: نسبت به اسپانیا شرایط اینجا متفاوت است. آنجا VAR هست و با ایران متفاوت است.

2005136

بلانکو در مورد احتمال بازگشت دوباره استقلال به صدر جدول خاطرنشان کرد: من در دوران بازیگری‌ام این اتفاق افتاده که در بازی‌های عقب مانده مجبور به پیروزی باشیم و این شرایط را تجربه کرده‌ام.

او ادامه داد: از هواداران ممنون هستم که از روز اول با من ارتباط خوبی داشتند و در همه بازی‌ها، کمک هواداران را حس می‌کنیم. همیشه نظرم این است که بازیکنان مثل بازیکن دوازدهم تیم هستند و کمک می‌کنند. برای همین از اینجا از هواداران بابت حمایتشان تشکر می‌کنم.

بلانکو در مورد تفاوت‌ها و شباهت‌های لیگ آرژانتین توضیح داد: امروز در دنیا می‌بینیم که رقابت لیگ‌ها نزدیک است و در ایران هم همینگونه است. امروز در جهان با توجه به تکنولوژی و پیشرفت‌هایی که گرفته، تیم‌ها به یکدیگر نزدیک هستند و به نظر من لیگ ایران بازیکنان پویا و خوبی دارد.

این مهاجم آرژانتینی در مورد برخورد توپ به دست مدافع نساجی در بازی این هفته دو تیم گفت: فکر می‌کنم یک بازیکن به من سر زد و در یک صحنه هم توپ به دست بازیکن برخورد کرد که چون سریع اتفاق افتاد، من درست صحنه را ندیدم. من بعد از آن صحنه را دوباره ندیدم.

دیدگاه‌ها