کد خبر : 2024267 | 06 خرداد 1403 ساعت 22:27 | 9.4K بازدید | 6 دیدگاه

داروین شایعات را رد کرد: از رفتن کلوپ شوکه شدم

داروین نونیز پس از خداحافظی نه چندان گرم با یورگن کلوپ در آخرین بازی سرمربی آلمانی در آنفیلد، در مورد خروج او از لیورپول صحبت کرد.

داروین شایعات را رد کرد: از رفتن کلوپ شوکه شدم

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پیروزی 2-0 مقابل ولورهمپتون در آنفیلد، که آخرین بازی کلوپ به عنوان سرمربی لیورپول بود، همه بازیکنان قرمزها در حالی که او از میان تونل افتخار عبور می‌کرد، او را تشویق می‌کردند - به جز نونیز. با گذشت یک هفته از جدایی کلوپ، مهاجم اروگوئه‌ای با بیان نظراتش درباره میراثی که مربی آلمانی در آنفیلد به جا گذاشته، عملا شایعات اختلاف با او را رد کرد.

نونیز به پولی دپورتیوو گفت: «همه ما از رفتن کلوپ کمی شوکه شدیم، هیچکس انتظارش را نداشت. رفتن او واقعا حیف است. من شخصا دوست داشتم او با بردن جام‌ها به طور باشکوهی از اینجا برود و اینطور نشد. برای بازیکنان هم حیف شد. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.»

2026858

جایگزینی یورگن کلوپ که در طول تقریبا 9 سال حضورش در این تیم، با درخشش در لیگ قهرمانان، لیگ برتر و جام‌های دیگر، برای لیورپول افتخارآفرینی کرده، کار بسیار سختی خواهد بود. آرنه اسلوت جانشین این سرمربی آلمانی در آنفیلد خواهد شد و یکی از وظایف او گرفتن بهترین بازی از نونیز است - بازیکنی که در چهار بازی آخر فصل لیورپول روی نیمکت نشسته بود. نونیز همچنین با حذف تمام عکس‌های مرتبط با لیورپول از صفحه اینستاگرام خود جنجال آفرید و با وجود داشتن قرارداد تا سال 2028، با انتقال تابستانی نیز مرتبط شده است.

این مهاجم قرمزها که در فصل 23-2024 برای لیورپول 18 گل به ثمر رساند و 13 پاس گل داد، ممکن است در بازی‌های دوستانه آتی اروگوئه مقابل کاستاریکا در 31 می و سپس مکزیک در 5 ژوئن به میدان برود.

دیدگاه‌ها