کد خبر : 2024319 | 07 خرداد 1403 ساعت 01:58 | 33.6K بازدید | 4 دیدگاه

کاپیتان بارسا: تا ابد کنار ژاوی خواهیم بود

مارک آندره تراشتگن، دروازه‌بان بارسلونا، از ژاوی هرناندز تشکر و خداحافظی کرد.

کاپیتان بارسا: تا ابد کنار ژاوی خواهیم بود

به گزارش "ورزش سه"، تراشتگن، کاپیتان باشگاه بارسلونا، پس از آخرین بازی مربی اسپانیایی بر روی نیمکت این تیم، از او تشکر کرد.

دروازه‌بان آلمانی دستاوردهای ژاوی در بارسلونا را «بسیار ارزشمند» و کمک‌های او به بازیکنان را «بسیار مهم» توصیف کرد و اطمینان داد که رختکن بارسا همیشه در کنار ژاوی خواهد بود و برای او بهترین‌ها را آرزو کرد.

2026969

تراشتگن پس از دیدار بارسلونا مقابل سویا که با گل‌های رابرت لواندوفسکی و فرمین لوپز با پیروزی ۲-۱ آبی‌اناری‌ها همراه بود، گفت: «به‌عنوان یک مربی بزرگ و حرفه‌ای، ژاوی به ما کمک زیادی کرده است. او هر روز بسیار سخت تلاش می‌کرد تا به ما کمک کند. راهنمایی‌هایی که برای ما بسیار مهم بود. من از او بسیار سپاسگزارم. از نظر شخصی، او سال‌هاست که دوست من است و هیچ‌گاه آسان نیست که فردی مانند او باشگاه را ترک کند. بهترین‌ها را برایش آرزو می‌کنم و امیدوارم که به خوبی استراحت کند چون لحظات سختی را گذرانده است. ما همیشه با او خواهیم بود.

او دستاوردهای ارزشمندی در باشگاه داشته و میراث گرانقدری به جای خواهد گذاشت. مطمئنم هواداران به خوبی می‌دانند که او چقدر برای بارسا و بازیکنان ارزشمند است.»

تراشتگن همچنین در مورد فصل آینده گفت: «هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره آن زمان صحبت کنیم. اکنون زمان خوبی برای این حرف‌ها نیست اما امیدوارم از این فصل بهتر باشد.»

دیدگاه‌ها