کد خبر : 2024349 | 07 خرداد 1403 ساعت 10:45 | 20.5K بازدید | 19 دیدگاه

رزاق‌پور بعد از درخشش مقابل آلومینیوم:

یک مدافع بازیکن کلیدی گل‌گهر مقابل استقلال!

مدافع سرعتی گل‌گهر از بازیکنان کلیدی این تیم مقابل استقلال خواهد بود.

یک مدافع بازیکن کلیدی گل‌گهر مقابل استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، ابولفضل رزاق‌پور مدافع کناری گل‌گهر بهترین بازیکن این تیم مقابل آلومینیوم اراک بود و توانست موقعیت‌های زیادی برای هم تیمی‌هایش ایجاد کند و در چند صحنه هم شانس گلزنی خود را امتحان کند و با فوتبال با انرژی که به نمایش گذاشت ستاره سرمه‌پوشان سیرجان در این مسابقه بود.

نفوذ‌های پیاپی و حضور منظم در حملات گل‌گهر باعث شده بود تا این بازیکن نقش ویژه‌ای در حملات این تیم داشته باشد و در خلق موقعیت ایفای نقش کند و اما بازیکنان گل‌گهر در زدن ضربات آخر دقت کافی را نداشتند تا این بازیکن نتواند ششمین بازی فصل خود را ارسال کند.

2027001

رزاق‌پور در این فصل ۵ پاس گل در لیگ برتر و یک پاس گل در جام حذفی ارسال کرده و در کنار تورس گلساز ترین بازیکن گل‌گهر در این فصل مسابقات بوده و در بازی با استقلال تهران هم نقش ویژه‌ای خواهد داشت، استقلالی‌ها تمایل زیادی برای حمله از جناحین خواهند داشت و او در کارهای دفاعی می‌تواند نقش ویژه‌ای داشته باشد و با نفوذهای ناگهانی می‌تواند در ضدحملات موثر عمل کند.

او در بازی رفت مقابل اسقتلال پایه‌گذار تک گل گل‌گهر مقابل استقلال بود و با ارسال خوبی که برای مسیح زاهدی انجام داد توانست این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار دهد و در دقیقه 20 مسابقه نتیجه را به سود گل‌گهر تغییر دادند.

ابولفضل رزاق‌پور در بازی با آلومینیوم با استارت انفجاری که از وسط زمین داشت تا نزدیکی محوطه جریمه آلومینیوم پیش رفت و ضربه فوق‌العاده‌ای هم به سمت دروازه گوهری شلیک کرد که شیرجه تماشایی گلر آلومینیوم مانع گلزنی این بازیکن شد و او نتوانست اولین گل فصل خود را به ثمر برساند.

دیدگاه‌ها