کد خبر : 2024413 | 07 خرداد 1403 ساعت 14:06 | 32.7K بازدید | 18 دیدگاه

آغاز جنگ: لیورپول مشتری اصلی ستاره ایتالیایی

لیورپول قصد دارد برای جذب فدریکو کیه‌زا، ستاره ایتالیایی یوونتوس، در پنجره تابستانی اقدام کند.

آغاز جنگ: لیورپول مشتری اصلی ستاره ایتالیایی

به گزارش "ورزش سه"، کیه‌زا یکی از ستاره‌های درخشان یوونتوس و تیم ملی ایتالیا بود اما مصدومیت‌های متعدد و دوری‌های طولانی مدت از میادین باعث شد که از روزهای اوجش فاصله بگیرد و حالا گفته می‌شود که تیاگو موتا علاقه‌ای به حفظ او در یوونتوس پس از قبول هدایت این تیم ندارد. 

موتا قرار است به زودی رسما به عنوان جانشین مکس آلگری معرفی شود و مدیران باشگاه اعلام کرده که دیگر تمایلی به همکاری با بازیکن ندارد و حالا توتو اسپورت خبر داده است که چند باشگاه بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتن او هستند که در این میان لیورپول از سایرین جدی‌تر است. 

2014629

هرچند در صورتی که آنتونیو کونته با ناپولی به توافق کامل برسد و سرمربی این تیم در فصل آینده باشد، بدون شک برای جذب این ستاره ایتالیایی اقدام خواهد کرد چون علاقه بسیار زیادی به او دارد. این در حالی است که رم، میلان و بایرن مونیخ هم شرایط او را زیر نظر دارند و احتمال دارد که مذاکرات برای جذبش به زودی آغاز شود. 

کونته پیش از این و زمانی که در سال ۲۰۲۰ در اینتر حضور داشت هم سعی کرده بود که کیه‌زا را به خدمت بگیرد اما موفق نشده بود. با این حال، ممکن است تمایل او به کسب تجربیات جدید باعث شود که پیشنهاد لیورپول و بازی در لیگ برتر برایش جذاب‌تر باشد.

دیدگاه‌ها