کد خبر : 2024485 | 07 خرداد 1403 ساعت 19:39 | 74.6K بازدید | 146 دیدگاه

فروش 30 هزار بلیت در فاصله 24 ساعت تا مسابقه

هواداران استقلال همه را غافلگیر کردند! (عکس)

حدود 30 هزار بلیت از ظرفیت اولیه در نظر گرفته شده برای دیدار استقلال و گل گهر به فروش رفته و بخش کمی باقی مانده است.

هواداران استقلال همه را غافلگیر کردند! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله ۲۴ ساعت تا برگزاری دیدار حساس بین استقلال تهران و گل گهر سیرجان از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران، تقریباً تمامی بلیت‌های این مسابقه به فروش رسیده است. با فروش ۳۰ هزار بلیت، انتظار می‌رود که در ساعات آینده ظرفیت بلیت‌های موجود به صفر برسد و ورزشگاه آزادی شاهد حضور پرشور هواداران استقلال باشد.

این استقبال گسترده هواداران استقلال در حالی صورت گرفته است که هفته گذشته تیم محبوبشان پس از توقف برابر نساجی صدر جدول رده‌بندی را از دست داد. بسیاری انتظار داشتند که استقبال کمتری از این بازی صورت گیرد، اما هواداران استقلال همه را غافلگیر کردند و نشان دادند که همچنان پشت تیم خود ایستاده‌اند.

2027186

هواداران استقلال با خرید بلیت‌ها به سرعت و پر کردن ظرفیت ورزشگاه، پیام واضحی به تیم و حریفان خود ارسال کرده‌اند: آن‌ها همچنان به قهرمانی در لیگ برتر امید دارند و با تمام توان از تیمشان حمایت می‌کنند. این حضور گسترده می‌تواند روحیه بازیکنان را تقویت کند و به آن‌ها انگیزه بیشتری برای کسب پیروزی در این دیدار حساس بدهد.

استقلالی‌ها همچنین امیدوارند که با توقف پرسپولیس در مقابل شمس آذر قزوین، بتوانند دوباره به صدر جدول رده‌بندی برگردند. این دیدار برای شاگردان جواد نکونام از اهمیت زیادی برخوردار است و پیروزی در آن می‌تواند قدمی بزرگ به سوی قهرمانی در لیگ برتر باشد.

در نهایت، حضور پرشور هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی می‌تواند نقش مهمی در عملکرد تیم داشته باشد. بازیکنان استقلال با حمایت و تشویق‌های بی‌وقفه هواداران خود، انگیزه بیشتری برای ارائه بهترین عملکرد خود خواهند داشت و امیدوارند که با کسب پیروزی در این دیدار حساس، به اهداف بزرگ خود در این فصل دست یابند.

دیدگاه‌ها