کد خبر : 2024492 | 07 خرداد 1403 ساعت 20:27 | 232.6K بازدید | 344 دیدگاه

در مورد حرف‌های او نظری ندارم؛

واکنش اوسمار به صحبت‌های جواد نکونام

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درباره صحبت‌های نکونام نظری ندارم. ما دنبال حاشیه نیستیم. دنبال افکار خودمان هستیم.

واکنش اوسمار به صحبت‌های جواد نکونام

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویزا، سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی با شمس آذر از صحبت در مورد اظهارات جواد نکونام طفره رفت.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی در ابتدا گفت: فردا، بازی‌ مهمی داریم. شمس‌آذر فوتبال خوبی ارایه می‌دهد. در نیم فصل ابتدایی هم بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. به هواداران این تیم بابت تیم خوبی که دارند تبریک می‌گویم. این سه بازی آخر هم به خاطر شهادت رئیس جمهور ایران، فشرده شد. در مسابقه قبلی در نهایت توانستیم چهار بر سه به پیروزی برسیم و به دنبال پیروزی در بازی فردا نیز هستیم.

ویدئو: 333917

او در ادامه درباره شرایط خط دفاع تیمش با توجه به پیکار پیشین در لیگ، ادامه داد: در بازی گذشته دفاع متزلزلی داشتیم اما در روزهای اخیر استراحت و شرایط را بررسی کردیم. با این حال شرایط تیم شمس‌آذر متفاوت است و ما باید به فکر بازی فردا باشیم.

سرمربی سرخ‌ها هم‌چنین در پاسخ به این سوال که درباره داوری بازی فردای تیمش دغدغه دارد یا خیر؟ خاطر نشان ساخت: امیدوارم آنها، فردا روز خوبی داشته باشند و داوری خوبی انجام بدهند.

اوسمار ویرا، هم‌چنین در واکنش به سوالات درباره اظهارات مربیان تیم فوتبال استقلال علیه پرسپولیس، عنوان کرد: درباره چیزی‌هایی که روی آن کنترل ندارم نمی‌خواهم صحبت کنم اما آن چیزی که در اختیار ماست تاکتیک‌ها و استراتژی بازی است. مسائل دیگر نظیر داوری و برنامه‌ریزی سازمان لیگ در اختیار ما نیست و صحبتی درباره آن ندارم.

2027201

او درباره این که آیا به بازیکنان هم توصیه شده است که به مسائل داوری ورود نکنند یا نه؟ اضافه کرد: از ابتدا هم پرسپولیس هیچوقت وارد حاشیه نشد و شروع کننده نبود. همه به دنبال این بوده‌اند کار خودشان را انجام بدهند. همکاران ما در بخش آنالیز به خوبی فعالیت و بازی‌ها را آنالیز می‌کنند. شمس‌آذر امسال فصل خوبی را پشت سر گذاشته و شرایط خوبی دارد. آن‌ها در خانه به خوبی پرس و فضاها را برای حمله به خوبی ایجاد می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره صحبت‌های جواد نکونام که عنوان کرده بود نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود هم گفت: درباره این موضوع نظری ندارم و همیشه افکار خودم را دنبال می‌کنم.

2027202

اوسمار درباره این که در ابتدا که سرمربی پرسپولیس شد هواداران این تیم او را نمی‌پذیرفتند هم افزود: بزرگی یک مربی را از روی نتایج او قضاوت می‌کنند. برای همین یک مربی نمی‌تواند بگوید برای یک نیمکت بزرگ هستم یا نیستم. این را در طول زمان نشان می‌دهد.

وی درباره بازیکنان قزوینی تیمش هم گفت: درباره ایران نمی‌توانم بگویم شمال بهتر است یا جنوب. اما بازیکنان خوب الگوی خوبی برای بازیکنان جوان هستند. وقتی تیمی دو بازیکن از یک شهر دارد فکر می‌کنم برای آن شهر هم نماینده خوبی است.

او هم‌چنین اضافه کرد: هواداران همیشه کنار ما بودند، همیشه به تیم کمک کرده‌اند و امیدوارم فردا هم کنار ما باشند.

دیدگاه‌ها