کد خبر : 2024535 | 07 خرداد 1403 ساعت 23:07 | 13.5K بازدید | 2 دیدگاه

مصدومیت ستاره آلمان در اولین جلسه تمرین (عکس)

توماس مولر در تمرینات تیم ملی آلمان دچار مصدومیت شد.

مصدومیت ستاره آلمان در اولین جلسه تمرین (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، اولین جلسه از تمرینات تیم ملی آلمان در راه آماده‌سازی برای مسابقات یورو ۲۰۲۴ که به میزبانی همین کشور برگزار می‌شود، امروز در زمین تمرینی ارنست آبه برگزار شد‌.

در این تمرین که به رهبری یولیان ناگلزمان برگزار شد، حدود ۱۵ هزار تماشاگر حضور داشتند و از نزدیک نظاره‌گر تمرینات ۱۹ بازیکنی بودند که در جلسه ابتدایی روز دوشنبه حاضر بودند.

در یکی از بخش‌های تمرین، توماس مولر که یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان تیم است، برخوردی با یکی از بازیکنان داشت که باعث مصدومیتش از ناحیه زانو شد. پس از لحظاتی او به زمین افتاد و تیم پزشکی به معاینه زانوی این بازیکن پرداختند. در نهایت او با زانوی بسته‌شده و آرام آرام به کنار زمین رفت و همانجا ایستاد. با این حال گفته می‌شود مصدومیت او شدت زیادی نداشته و او با استراحت می‌تواند در جلسات آینده تمرین تیم ملی حضور داشته باشد.

2027291

ناگلزمان در جریان کنفرانس مطبوعاتی امروز مولر را یکی از رهبران تیم خواند و گفت: «نقش او واضح است. یکی از باتجربه‌ها و رهبران تیم. او در زمین هم به ما کمک خواهد کرد حتی اگر همیشه فیکس نباشد اما قطعا فرصت زیادی خواهد داشت. من او را حلقه ارتباطی بین خودم و بازیکنان می‌بینم و این موضوع برای تیم بسیار مهم است.»

2027292

دیدگاه‌ها