کد خبر : 2024669 | 08 خرداد 1403 ساعت 16:08 | 9.8K بازدید | 10 دیدگاه

شهسواری، سومین المپیک و اولین پرچمداری

بانوی باتجربه تنیس روی میز ایران در سومین تجربه المپیکی خود اولین پینگ پنگ بازی لقب گرفته که به عنوان پرچمدار در افتتاحیه حاضر خواهد بود.

شهسواری، سومین المپیک و اولین پرچمداری

به گزارش "ورزش سه"، ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی پینگ پنگ ایران پس از کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس و در اختیار گرفتن رکورد بیشترین حضور المپیک بین بانوان ورزشکار ایران در آوردگاه المپیک، به عنوان پرچمدار ایران در سی و سومین دوره بازی‌های المپیک لقب گرفت.

ندا شهسواری در حالی به عنوان پرچمدار کاروان ایران در المپیک پاریس انتخاب شده که پیش از این هیچ ورزشکاری از تنیس روی میز این مسئولیت را عهده دار نبوده است.

شهسواری پس از انتخابش به عنوان پرچمدار ایران گفت: پرچمداری افتخار بزرگیست که نصیب من شده است و خوشحالم از بین تمام ورزشکاران المپیکی که از کشورمان در این رقابت‌ها حاضر میشوند، بنده انتخاب شدم. قطعا این اتفاق، اتفاق بسیار خوبی است و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای پینگ پنگ ایران در المپیک پاریس باشم و با تجربه و اندوخته‌ای که از گذشته دارم این امید را دارم که بتوانم نتایج خوبی را در رقابت‌های پاریس کسب نمایم.

شهسواری در ادامه گفت: از اینکه پرچمدار کاروان ورزشی ایران در رقابتهای المپیک انتخاب شدم انگیزه ام را برای موفقیت و حضوری قدرتمند در این رقابت ها دو چندان می نماید. در پایان امیدوارم کاروان المپیکی ایران که به نام کاروان خادم الرضا نام گذاری شده است، نتایج بسیار خوبی در المپیک پیش رو کسب نماید و پینگ پنگ ایران که با سه نماینده در این رقابت‌ها حاضر می‌باشد بتواند نتایجی در خور شأن فدراسیون را برای کشورمان کسب نماید و پرچمداری من برای کشورم خوش یمن باشد.

دیدگاه‌ها