کد خبر : 2025040 | 09 خرداد 1403 ساعت 20:33 | 20K بازدید | 22 دیدگاه

باز هم گل زیبای هفته بیرون از تهران و قزوین (ویدیو)

کاوه رضایی بازیکن تعیین کننده یکی از سخت‌ترین دیدارهای هفته ماقبل پایانی لیگ برتر بود.

باز هم گل زیبای هفته بیرون از تهران و قزوین (ویدیو)

به گزارش "ورزش‌سه"، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در نشست خبری پس از مصاف برابر سپاهان که با نتیجه یک بر صفر به سود طلایی پوشان اصفهانی تمام شد، در بخشی از صحبت‌هایش درباره باخت تیمش اینطور موضع گرفت: «همان‌طور که ملاحظه کردید بازی بدی نبود، اما کلید بازی گلی بود که ما خوردیم آن هم به دلیل کیفیت خوب بازیکن آن‌ها که یک گل استثنایی زد. فکر می‌کنم بچه‌های ما زحمت خودشان را کشیدند. فوتبال بدی بازی نکردیم اما آن تیم حرفه‌ای‌تر و باتجربه‌تر بود و از تک موقعیت نصفه و نیمه‌ای که داشتند بهترین استفاده را کردند.» 

ویدئو: 334020

این گلی بود که در دقیقه 23 دیدار دو تیم به ثمر رسید؛ گلی که روی پاس امید نورافکن و ضربه کاوه رضایی در حالی که گوهری مات و مبهوت ایستاده بود با تور دروازه آلومینیوم اراک تماس پیدا کرد. رضایی برای ثبت این گل سه ضربه هنرمندانه به توپ زد؛ این مهاجم ابتدا با پای چپ توپ را بین دو بازیکن آلومینیوم به کنترل خود درآورد و سپس با پای راست تک ضربه‌ای به آن زد تا دوباره به سمت پای چپش برود و سپس بدون درنگ با شوتی محکم سنگربان آلومینیوم را در جای خود میخکوب کرد.
این گل در حالی به ثمر رسید که در هفته ماقبل پایانی مسابقات تمام نگاه‌ها به بازی‌های صدر و قعر جدول بود ولی باز هم زیباترین گل هفته به مانند هفته بیست و هشتم که شاهد شوت تماشایی امین کاظمیان از زمین خودی برای گلزنی به گل‌گهر بودیم، در جایی غیر از این مسابقات رقم خورد تا کمتر از چیزی که استحقاق داشت مورد ستایش قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها