کد خبر : 2025114 | 10 خرداد 1403 ساعت 09:48 | 13.6K بازدید | 11 دیدگاه

مندیلیبار:

دوست ندارم این قهرمانی دستاوردی کوتاه‌مدت باشد

خوزه لوییس مندیلیبار، سرمربی المپیاکوس، از این که توانسته است تیمش را به عنوان قهرمانی لیگ کنفرانس اروپا برساند بسیار خوشحال است.

دوست ندارم این قهرمانی دستاوردی کوتاه‌مدت باشد

به گزارش "ورزش سه"، المپیاکوس شب گذشته در دیدار فینال رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا روبروی فیورنتینا به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۰-۱ برابر این تیم به پیروزی برسد و جام قهرمانی این مسابقات را با خود به خانه ببرد.

دو تیم در جریان این بازی پس از ۹۰ دقیقه تلاش در وقت قانونی به تساوی بدون گل رضایت دادند و در حالی که تنها چهار دقیقه زمان تا پایان وقت اضافه دوم زمان باقی مانده بود و همه منتظر ضربات پنالتی بودند، این المپیاکوس بود که توانست توسط ایوب الکعبی به گل برسد و جام را از آن خودش کند.

مندیلیبار پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران درباره پیروزی و قهرمانی تیمش اظهار داشت: «من بسیار راضی و خوشحال هستم. این افتخار بزرگی برای من است که توانستم همه هواداران المپیاکوس را خوشحال کنم. احساس لذت و خوشحالی زیادی دارم چون توانستم کاری کنم که کل این جامعه این پیروزی را تجربه کنند.

2028159

خوشحال هستم که باشگاه ما توانست دستاوردی داشته باشد که پیش از این هرگز تجربه آن را نداشت. ما جشن مفصلی برای این قهرمانی خواهیم گرفت و پس از آن کارمان را در آینده شروع می‌کنیم. امیدوارم که همچنان زمان داشته باشیم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد اما امیدوارم که این فقط یک صاعقه ناگهانی نبوده باشد و در طول  دوران حضورم در یونان همه چیز خوب پیش برود و دستاورد ما کوتاه مدت نباشد.

امیدوارم که بتوانیم برای مدتی طولانی در این سطح بمانیم و نتایج خوبی کسب کنیم. این اتفاقی بسیار خوب برای فوتبال یونان و مردم این کشور است که بیشتر به خودشان و فوتبالشان باور داشته باشند. فوتبال یونان باید بیشتر نقاط قوتش را باور کند و این فکر من فقط درباره المپیاکوس نیست، این نظری است که درباره کل فوتبال یونان دارم.»

دیدگاه‌ها