کد خبر : 2025243 | 10 خرداد 1403 ساعت 22:18 | 30.3K بازدید | 38 دیدگاه

اخباری با برد بزرگ وارد قلب‌ها شد (عکس)

شاگردان سعید اخباری پیروزی ارزشمندی را مقابل فجر سپاسی شیراز کسب کردند.

اخباری با برد بزرگ وارد قلب‌ها شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال چادرملو اردکان پس از نتایج درخشان اخیرش که موجب شده بود یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر باشد، امروز هم با تدابیر تاکتیکی سعید اخباری و نمایش تحسین برانگیز در استادیوم مملوء از جمعیت شهید نصیری یزد مهم‌ترین پیروزی فصل را به دست آورد و توانست فجر شهید سپاسی شیراز را مقتدرانه شکست بدهد.

سعید اخباری که در دومین سال فعالیت چادرملو در لیگ یک توانسته این تیم را تبدیل به مدعی کند و عملکرد درخشانی بر جای بگذارد، حالا کاری کرده تا مردم استان یزد استقبال وحشتناک از دیدار خانگی این تیم داشته باشند و تمام ظرفیت ورزشگاه را در دو بازی خانگی پیاپی کامل کنند و در دل مردم یزد جای بگیرد.

2028352

شاگردان اخباری پس از کسب سه پیروزی پیاپی در لیگ یک، امروز کار سختی مقابل تیم فجر شهید سپاسی داشتند و از دست دادن امتیاز می‌توانست آنها را از صعود به لیگ برتر دور کند، اما موفق شدند سه گل به تیم تحت هدایت مهدی رجب‌زاده بزنند و جایگاه دوم جدول را از شیرازی‌ها بگیرند.

تیم فوتبال چادرملو اردکان در صورت کسب پیروزی دو پیروزی در دو بازی باقی مانده مقابل شاهین بندرعامری و دریا بابل، بدون توجه به نتایج بازی فجر سپاسی می‌تواند به لیگ برتر صعود کند و اتفاق تاریخی رقم بزند.

دیدگاه‌ها