کد خبر : 2025286 | 11 خرداد 1403 ساعت 10:32 | 20.8K بازدید | 40 دیدگاه

فصل دوگانه کمالوند، فراز و فرود خیبر و نفت

48 ساعت بعد از سقوط غم‌انگیز صنعت نفت آبادان، خیبر خرم آباد تقریباً صعودش به لیگ برتر را قطعی کرد تا فراز کمالوند فصل فوتبالی دوگانه‌ای را سپری کرده باشد.

فصل دوگانه کمالوند، فراز و فرود خیبر و نفت

به گزارش "ورزش سه"، پیروزی پرگل خیبر خرم آباد مقابل استقلال ملاثانی کافی بود تا فاصله این تیم با فجر سپاسی رده سومی به 6 امتیاز برسد. حالا تیم محبوب خرم آباد از دو بازی باقی مانده برابر آریو اسلامشهر و شهر راز فقط به یک امتیاز احتیاج دارد تا برای اولین بار به لیگ برتر صعود کند.

خیبر که حدود 40 سال پیش تاسیس شده، امسال را در حالی آغاز کرد که فراز کمالوند را به عنوان مدیر عامل می‌دید و از همان آغاز لیگ آزادگان نیز مشخص بود که یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر است. اما کمالوند که حدود 2 سال در خیبر حضور داشت و زیربنای این تیم را پایه‌ریزی کرد، در 10 هفته پایانی لیگ تصمیم گرفت تیم محبوبش صنعت نفت را در لیگ برتر حفظ کند. کاری که با وجود نتایج نسبتا قابل قبول، موفق به انجام آن نشد. 

حالا کمالوند در شرایطی فصل فوتبالی را به پایان می‌رساند که اولین تیمش یعنی خیبر در آستانه کسب موفقیتی بزرگ است و دومین تیم او باید سال آینده ماجراجویی بزرگ را در لیگ آزادگان پیگیری کند.

دیدگاه‌ها