کد خبر : 2025319 | 11 خرداد 1403 ساعت 13:41 | 32.7K بازدید | 17 دیدگاه

تصمیم عجیب: یونایتد به دنبال تمدید با ستاره جنجالی

منچستریونایتد قصد دارد قرارداد میسون گرینوود، ستاره جنجالی این تیم، را تمدید کند.

تصمیم عجیب: یونایتد به دنبال تمدید با ستاره جنجالی

به گزارش "ورزش سه"، اتهامات وارد شده به گرینوود درباره آزار جنسی و ضرب و شتم نامزدش باعث شد که او توسط پلیس انگلیس بازداشت و دادگاهی شود و همین اتفاقات مدیران یونایتد را وادار کرد که دیگر تصمیمی برای ادامه همکاری با او نداشته باشند و این موضوع را با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند.

این ستاره انگلیسی در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته با امضای قراردادی قرضی و یک ساله راهی ختافه شد و عملکرد درخشانی که در این تیم نمایش گذاشت توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی مانند اتلتیکو مادرید، یوونتوس و دورتموند را جلب کرد.

1913827

اما این عملکرد درخشان باعث شد که مدیران یونایتد هم به فکر تمدید قرارداد این بازیکن باشند و تایمز خبر داده است که آنها به دنبال توافق با او برای امضای قرارداد جدید هستند تا بتوانند این ستاره انگلیسی را با قیمت بالاتری در پنجره تابستانی پیش رو به فروش برسانند.

قرارداد فعلی گرینوود با یونایتد یک سال دیگر به پایان خواهد رسید اما آنها از بند تمدید خودکار یک ساله در این قرارداد برخوردار هستند که ممکن است در نهایت برای افزایش قیمت مدنظرشان در فروش این بازیکن از آن استفاده کنند.

دیدگاه‌ها