کد خبر : 2025418 | 12 خرداد 1403 ساعت 05:47 | 53.9K بازدید | 18 دیدگاه

ستاره سری A: اولین خرید کمپانی در بایرن مشخص شد

ممکن است جاشوا زیرکزی، ستاره هلندی بولونیا، اولین خرید بایرن مونیخ تحت هدایت وینسنت کمپانی باشد.

ستاره سری A: اولین خرید کمپانی در بایرن مشخص شد

به گزارش "ورزش سه"، وینسنت کمپانی که به تازگی به‌عنوان سرمربی بایرن مونیخ معرفی شده، در اولین کنفرانس خبری‌اش در مورد بازیکنان بایرن و اینکه تغییرات زیادی در تیم اعمال خواهد کرد یا خیر، گفت: «فعلا تمام بازیکنان را به دقت بررسی نکرده‌ام اما کسانی را می‌خواهم که برای موفقیت عطش داشته باشند. قطعا بازیکنانی پیدا خواهند شد که آن اشتیاق لازم را ندارند و ما برای پر کردن جای آنها به خریدهای جدیدی نیاز داریم.»

حالا به گفته منابع نزدیک به باشگاه مونیخی، ممکن است اولین خرید در پنجره نقل و انتقالات پیش رو، جاشوا زیرکزی، بازیکن سابق تیم باشد. او در بولونیا فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و با انتخاب کمپانی، بازگشت به بایرن یک اتفاق بسیار محتمل است.

بایرن قصد دارد در تابستان یک مهاجم جدید به تیم اضافه کند و زیرکزی یکی از اهداف مورد نظر کمپانی خواهد بود. او حتی ممکن است یک بازیکن نیمکت‌نشین نباشد و مربی بلژیکی او را برای ترکیب اصلی بخواهد.

2023038

کمپانی اغلب در دوران حضورش در اندرلخت و برنلی با ترکیب دو مهاجم بازی کرده است. در اولین قدم او و نمایندگان بایرن باید زیرکزی را متقاعد کنند، چرا که او در ایتالیا احساس بسیار خوبی دارد و میلان و یوونتوس هم علاقه‌مند به جذب این بازیکن هستند، بنابراین کار بایرن آسان نخواهد بود.

بایرن می‌تواند زیرکزی را با مبلغ ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو به خدمت بگیرد. همچنین با توجه به قرارداد قبلی دو طرف، باشگاه آلمانی در صورت پیوستن این ستاره به تیم دیگری، مبلغ قابل توجهی دریافت خواهد کرد.

دیدگاه‌ها