کد خبر : 2025581 | 12 خرداد 1403 ساعت 15:00 | 21.9K بازدید | 3 دیدگاه

روایت حمید سجادی از آخرین وضعیت جسمانی‌اش:

هشت مهره‌ام شکسته بود، تا تابستان بهتر می‌شوم

وزیر سابق ورزش و جوانان به آخرین شرایط جسمانی خود و همچنین احتمال بازگشتش به ورزش واکنش نشان داد.

هشت مهره‌ام شکسته بود، تا تابستان بهتر می‌شوم

به گزارش "ورزش سه"، حمید سجادی وزیر پیشین وزارت ورزش و جوانان که امروز در مراسم بدرقه تیم ملی تنیس به دیویس کاپ حاضر شده بود، در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود بعد از حادثه سقوط بالگرد در اسفند 1401 عنوان کرد: "شرایط جسمانی‌ام بهتر است. هشت مهره‌ام شکسته بود. در آخرین معاینات مشکل حل شده است. خونریزی‌ها جذب شده و روند رو به بهبود است. ظاهرا تا اواخر تابستان بهتر می‌شوم."

وی در رابطه با اینکه این روزها چه فعالیتی دارد، گفت: "دهم مرداد سال گذشته که از مسئولیت کنار رفتم، آقای رییسی دستور داد به عنوان شورای عالی ورزش همکاری کنم بنابراین وظیفه داشتم ورزش را دنبال کنم. هنوز رکوردهای من شکسته نشده است. رکورد دوی ۱۵۰۰ متر را در مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان مجارستان در سال ۱۳۶۷ ثبت کردم که متاسفانه هنوز رکورد ایران است و امیدوارم شکسته شود."

او در پاسخ به این پرسش که اگر در دولت آینده پیشنهادی به او شود، به ورزش برمی‌گردد؟ گفت: "الان زود است و کارهای مهمتری وجود دارد. برای ورزش همیشه عزیزانی آماده به خدمت هستند. ایران از داشتن مدیران ورزشی غنی است. فکر نمی‌کنم جای نگرانی باشد. آرزوی بهترین‌ها را برای ورزش ایران دارم."

1852547

دیدگاه‌ها