کد خبر : 2026067 | 14 خرداد 1403 ساعت 05:12 | 35.3K بازدید | 47 دیدگاه

جشن خاص صاحبان 17 کلین‌شیت پرسپولیس

مطابق معمول پیروزی‌های بزرگ اولین کسی که سراغ علیرضا بیرانوند رفت بازیکن ذخیره او بود.

جشن خاص صاحبان 17 کلین‌شیت پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند همیشه  از دروازه‌بان‌های جوان و نفرات ذخیره پست خودش ارتباط بسیار خوبی داشته و به آنها کمک کرده است. همین باعث شده تا گلرهای جوان  پرسپولیس همیشه از موفقیت‌های این دروازه‌بان ملی پوش خوشحال شده و با او همراه شوند.
شاید به خاطر همین است که بعد از هر موفقیت و پیروزی بزرگی اولین نفری که سراغ علیرضا بیرانوند می‌رود کسی نیست جز امیررضا رفیعی. البته مهرشاد اسدی دروازه‌بان سوم پرسپولیس نیز همیشه با بیرو رابطه خوبی داشته و البته گلر اصلی سرخ‌ها هم هوای آنها را دارد.

2029696

پرسپولیس در حالی به قهرمانی لیگ برتر رسید که بیرانوند در 26 بازی لیگ به میدان رفت و 18 گل خورد و 13 کلین شیت داشت. رفیعی هم چهار بازی انجام داد و  در هیچ کدام از این بازی‌ها گلی دریافت نکرد تا پدیدآورندگان این 17 کلین‌شیت بعد از سوت قهرمانی یکدیگر را در آغوش بکشند.

پرسپولیس به عنوان دومین خط دفاعی برتر و دومین تیمی که کمترین گل خورده را در کارنامه داشت قهرمان شد و البته به تعداد جام‌های قهرمانی بیرانوند و رفیعی یکی دیگر اضافه شد با این تفاوت که گلر ذخیره و جوان سرخ‌ها در این جام نقش بازی کرد و حتما این قهرمانی بیشتر به او می‌چسبد.

بیرانوند هم ششمین قهرمانی‌اش در لیگ برتر را جشن گرفت. او در هفت قهرمانی پرسپولیس 8 فصل اخیر تنها در قهرمانی لیگ بیستم غایب بوده و به عنوان لژیونر در اروپا بازی می‌کرد.

دیدگاه‌ها