کد خبر : 2026122 | 14 خرداد 1403 ساعت 09:49 | 22.7K بازدید | 24 دیدگاه

اتفاق عجیب: بلینگام یک شبه اسپانیایی یاد گرفت

جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، با اسپانیایی حرف زدنش در جشن قهرمانی این تیم همه را متعجب کرد.

اتفاق عجیب: بلینگام یک شبه اسپانیایی یاد گرفت

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شنبه شب با پیروزی برابر دورتموند در دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا توانست جام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند و جشن قهرمانی آنها شب گذشته در خیابان‌های شهر مادرید و همچنین ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد.

بلینگام ستاره بی‌چون و چرای تیمش در این فصل بود که با گل‌های بسیاری که به ثمر رساند توانست نقش مهمی را در قهرمانی آنها در رقابت‌های لالیگا و همچنین لیگ قهرمانان اروپا ایفا کند و شب گذشته هم بارها از سوی هواداران تشویق شد و در مرکز توجه بود.

2029399

اما اتفاق جالبی که رخ داد مربوط به اسپانیایی حرف زدن این ستاره انگلیسی بود. بسیاری از بازیکنان رئال در طول این فصل با این موضوع که او نتوانسته است هنوز به درستی اسپانیایی حرف بزند شوخی کرده بودند و این موضوع حتی در جشن قهرمانی لالیگا هم به چشم آمد و سوژه بازیکنانی مانند وینیسیوس جونیور و ادواردو کاماوینگا شد. 

با این حال، بلینگام شب گذشته و در گفتگو با تلویزیون رئال مادرید با تسلط کاملی شروع به صحبت کردن به زبان اسپانیایی کرد و این موضوع توجه بسیاری از هواداران رئال و کاربران شبکه اجتماعی و همچنین رسانه‌های این کشور را به خود جلب کرده است و به نظر می‌رسد که همه به دنبال پیدا کردن شیوه و دلیل تسلط قابل توجه و باورنکردنی این بازیکن به زبان اسپانیایی در فاصله چند هفته هستند. 

دیدگاه‌ها