کد خبر : 2026187 | 14 خرداد 1403 ساعت 14:20 | 30.8K بازدید | 25 دیدگاه

پایان کار ستاره محبوب در یووه: فروشی است!

مدیران یوونتوس قصد دارند فدریکه کیه‌زا، ستاره ایتالیایی این تیم، را به فروش برسانند.

پایان کار ستاره محبوب در یووه: فروشی است!

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد کیه‌زا با یوونتوس در پایان فصل آینده به اتمام خواهد رسید و مذاکرات برای امضای قرارداد جدید با او تا به اینجا به نتایج مثبتی ختم نشده است و به نظر می‌رسد که دو طرف دیگر تمایل زیادی برای ادامه این همکاری در فصل آینده ندارند.

این ستاره ایتالیایی که از محبوبیت بسیاری هم در بین هواداران یووه برخوردار است مایل بود که دستمزدش را در قرارداد جدید افزایش دهد اما پیشنهادی که از سوی این باشگاه به او رسیده تمدید دو ساله با مبلغی کمتر از دستمزد فعلی او است که به هیچ وجه به مذاقش خوش نیامده است.

2004698

حالا کوریره دلو اسپورت خبر داده است که یوونتوس حاضر است این بازیکن را در صورت دریافت پیشنهادی حتی با مبلغ ۲۵ میلیون یورو به فروش برساند و به این ترتیب احتمال جدایی او از این باشگاه در تابستان پیش رو بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

رم یکی از باشگاه‌هایی است که به صورت جدی به دنبال جذب کیه‌زا است و انتظار می‌رود که مذاکرات آنها برای به خدمت گرفتن او به زودی با یوونتوس آغاز شود. یووه در تلاش است تا هرطور شده او را در همین تابستان به فروش برساند تا مانع از جدایی او به صورت رایگان و با پایان مهلت قراردادش در انتهای فصل آینده شود.

دیدگاه‌ها