کد خبر : 2026232 | 14 خرداد 1403 ساعت 17:51 | 79.3K بازدید | 24 دیدگاه

طیبی، مایورکا پالما را ترک خواهد کرد؛

فوری: فوق ستاره ایرانی از قهرمان اروپا جدا شد

باشگاه مایورکا پالما اسپانیا، قهرمان اروپا رسما اعلام کرد که حسین طیبی، فوق ستاره فوتسال ایران و یکی از بهترین‌های تاریخ این باشگاه، جمع آن‌ها را ترک خواهد کرد.

فوری: فوق ستاره ایرانی از قهرمان اروپا جدا شد

به گزارش ورزش سه، صبح امروز مذاکره بر سر تمدید قرارداد با حسین طیبی کاپیتان تیم ملی نتیجه مثبتی نداشت و فوق ستاره ایرانی که دو قهرمانی در اروپا و یک جام باشگاه‌های جهان را با پالما به ارمغان آورده بود، پس از سه فصل جدا خواهد شد. این خبری بود که فوتسال اسپانیا و اروپا را مبهوت کرد. طیبی که حالا پیشنهاداتی از تیم‌های مطرح پرتغالی و چند کشور اروپایی دیگر دارد، به دنبال چالش جدیدی برای ادامه‌ دوران حرفه‌ای است.

پس از عدم توافق، تیرادو مدیرعامل باشگاه مایورکا پالما اسپانیا دلیل جدایی ستاره ایرانی را فاش کرد «ما تلاش کردیم قرارداد طیبی را تمدید کنیم، اما این بازیکن تصمیم گرفت در مسیر دیگری حرکت کند و ما به این تصمیم احترام می‌گذاریم»

2029960
افتخارات حسین طیبی در لیگ قهرمانان اروپا
۲ قهرمانی با مایورکا پالما اسپانیا 
۱ سومی با بنفیکا  پرتغال
۱ دومی با کایرات  قزاقستان 
۲ سومی با کایرات قزاقستان

طیبی در فصلی که گذشت، به رغم اینکه نیمی از رقابت‌های لالیگا را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، با ۱۳ گل در ۱۷ مسابقه بهترین گلزن پالمایی‌ها در لیگا ناسیونال اسپانیا لقب گرفت و همچنین در لیگ قهرمانان 2022 با عملکردی فوق العاده نقش تعیین کننده‌ای را در نخستین قهرمانی پالما در اروپا داشت و در نهایت در ترکیب منتخب اروپا جای گرفت.

فوق ستاره تیم ملی هفته آینده وارد ایران می‌شود. پیش از طیبی، جدایی اولاد قباد و سعید احمدعباسی از باشگاه‌های اسپانیایی قطعی شده بود و به نظر می‌رسد ماجراجویی ستاره‌های فوتسال در اروپا به نقطه پایانی نزدیک شده است.

2029961

دیدگاه‌ها