کد خبر : 2026355 | 15 خرداد 1403 ساعت 09:43 | 68.7K بازدید | 53 دیدگاه

دستور رونالدو: پیشنهاد هنگفت النصر به ستاره سابق رئال

باشگاه النصر قصد دارد پیشنهادی هنگفت را برای به خدمت گرفتن کاسمیرو، ستاره برزیلی منچستریونایتد، ارائه کند.

دستور رونالدو: پیشنهاد هنگفت النصر به ستاره سابق رئال

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد کاسمیرو با باشگاه منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۶ ادامه دارد اما به نظر نمی‌رسد که دو طرف دیگر تمایلی به ادامه همکاری داشته باشند و شایعات درباره جدایی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو از مدتی پیش در بسیاری از رسانه‌های انگلیسی مطرح شده است.

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر اصرار رونالدو به مدیران باشگاه النصر برای جذب این بازیکن و همچنین ناچو از رئال مادرید به گوش رسیده بود و حالا چند رسانه عربستانی خبر داده‌اند که این باشگاه قصد دارد پیشنهادی در حدود ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو برای جذب او به مدیران یونایتد پیشنهاد کند. 

2026251

الهلال هم علاقه زیادی به جذب این ستاره سابق رئال مادرید دارد اما النصر مصمم است که خواسته رونالدو را برآورده کند و شاکله اصلی تیمش را روی ستاره‌های سابق رئال بنا کند. آنها مذاکراتی هم با اطرافیان کاسمیرو داشته و به آنها اطمینان داده‌اند که او نقشی کلیدی و مهم را در این تیم برعهده خواهد داشت. 

در صورتی که توافق اولیه با کاسمیرو صورت بگیرد، مدیران این باشگاه آماده هستند تا بلافاصله با یونایتد وارد مذاکره شوند و مطمئنا ارائه پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی برای این بازیکن با موافقت مدیران این باشگاه همراه خواهد شد که به دنبال افزایش بودجه برای خرید بازیکنان مدنظرشان در فصل آینده هستند.

دیدگاه‌ها