کد خبر : 2026659 | 16 خرداد 1403 ساعت 16:26 | 22.1K بازدید | 10 دیدگاه

استقبال عالی از پیراهن جدید

صف 200 نفری برای خرید پیراهن هنگ کنگ!

بیش از 200 نفر برای خرید پیراهن جدید تیم فوتبال هنگ کنگ زودتر از همه صف کشیدند.

صف 200 نفری برای خرید پیراهن هنگ کنگ!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال هنگ کنگ دیشب (چهارم) از عرضه پیراهن جدید خود خبر داد. در این میان نسخه هواداری زودتر برای فروش در دسترس قرار گرفت و هواداران 4 ساعت قبل از عرضه، جلوی فروشگاه رسمی صف کشیدند. گویا طراحی این پیراهن مورد استقبال هنگ کنگی‌ها قرار گرفته است.

کیت اول جدید اتحادیه فوتبال هنگ کنگ از ساعت 3 بعد از ظهر امروز در فروشگاه "Nike Rise" به فروش می‌رسد. بیش از 200 نفر قبل از شروع فروش در بیرون فروشگاه صف کشیدند و یک ساعت پس از شروع فروش صف همچنان بی پایان بود. 

یکی از خبرنگاران حاضر از یک کارمند فروشگاه در مورد تعداد لباس‌های موجود در انبار سوال کرد و او پاسخ داد: «تعداد زیادی وجود دارد، بنابراین هرکسی که در صف ایستاده بود باید آنها را در کمتر از 3 ساعت خریداری کرده باشد.»

پس از شروع فروش، گزارش شده است که هنوز حدود 1000 پیراهن در این مجموعه وجود دارد ولی فردا شب هیچ پیراهن خانگی برای فروش وجود نخواهد داشت.

استیون، اولین هوادار در صف، فاش کرد که از آنجایی که آخرین پیراهن خانگی در زمان عرضه به سختی پیدا می‌شد، او از ساعت 11 صبح امروز به فروشگاه رسید و بیرون فروشگاه صف کشید و در نهایت دو پیراهن خرید. او معتقد است که طراحی پیراهن جدید صمیمانه‌تر از مدل قبلی است و نقش‌ها و جزئیات بیشتری دارد. 

این اولین پیراهن تیم فوتبال هنگ کنگ پس از تغییر نشان تیم از "هنگ کنگ" به "هنگ کنگ، چین" است ولی اثر منفی روی فروش نگذاشته است.

دیدگاه‌ها