کد خبر : 2026798 | 17 خرداد 1403 ساعت 10:48 | 27.5K بازدید | 87 دیدگاه

وقتی مردم ناراحتند، ما هم ناراحتیم

خانزاده: شرمنده شدیم، جبران می‌کنیم

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد که روزهای خوبی برای این تیم در راه خواهد بود.

خانزاده: شرمنده شدیم، جبران می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، پوریا حسین خانزاده که امروز در دیدار با برزیل از ابتدا در قطر مرتضی شریفی در ترکیب اصلی بازی کرد، در مورد این مسابقه گفت: خدا را شکر بازی بدی نبود. مقابل تیم قدرتمند برزیل بازی داشتیم و یکی از قدرت‌های بزرگ جهان و یکی از بهترین‌های دنیاست.

وی با بیان اینکه تیم ایران همه تلاش خود را می‌کند که دل مردم را شاد کند، گفت: نمی‌دانیم مشکل کار کجاست. بچه‌ها را می‌بینم که چقدر در زمین تلاش می‌کنند که ببریم. وقتی مردم ناراحت شوند، ما هم از این باخت‌ها ناراحت می‌شویم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد : ان‌شاءالله با تلاش‌های بیشتر بتوانیم ببریم و دل مردم را شاد کنیم.

خانزاده در مورد تفاوت ست‌ اول با دیگر ست‌های دیدار ایران با برزیل، گفت: ست اول طبیعی بود، چون مقابل برزیل قرار گرفتیم و کمی تحت فشار بودیم و رفته رفته بهتر شدیم ولی در مجموع این مسابقه به اشتباهات فردی باختیم و واقعا شرمنده مردم شدیم و انشاالله که جبران کنیم.

ملی پوش والیبال در پایان در پیامی به مردم ایران خواستار صبوری شد و گفت: از مردم می‌خواهم که صبور باشند و پشتمان را خالی نکنند و نیاز به حمایت شأن داریم. الان حال و روز والیبال یک کمی خوب نیست و ان‌شاءالله در آینده بهتر خواهد شد. می‌دانیم مردم نگران والیبالند و ما هم نگرانیم، ان‌شاءالله روزهای خوبی در راه است.

دیدگاه‌ها