کد خبر : 2026805 | 17 خرداد 1403 ساعت 11:18 | 34.5K بازدید | 25 دیدگاه

قطر تیم دوم را معرفی می‌کند

امیدهای افغانستان مقابل قهرمان آسیا در عربستان

مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در قاره آسیا به پایان خود نزدیک شده و تیم‌ها برای حضور در مرحله بعد تلاش می‌کنند.

امیدهای افغانستان مقابل قهرمان آسیا در عربستان

به گزارش "ورزش سه"، ورزشگاه عبدالله بن جلاوی در الاحساء عربستان سعودی در پنجمین دور از مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 و جام ملت‌های آسیا 2027، شاهد رویارویی تیم‌های ملی افغانستان و قطر خواهد بود.

تیم ملی قطر قهرمان آسیا با کسب پیروزی در تمامی دیدارهای قبلی در راهیابی به جام جهانی آمریکا، کانادا و مکزیک، صعودش را به مرحله بعدی قطعی کرده اما واضحا، عنابی‌ها تمایل دارند تا با پیروزی ۱۰۰ درصدی خود در این مرحله، برای تمام رقبای آسیایی خود خط و نشان بکشند. افغانستان نیز امیدوار است که با یک نتیجه خوب به میدان بیاید که شانس خود را برای صعود به مرحله بعد حفظ کند، زیرا در حال حاضر با چهار امتیاز اما با تفاضل گل کمتر نسبت به هند، در رده سوم هستند.

کادر فنی تیم ملی قطر برای استفاده از چهره‌های جوان‌تر در این دوره از مسابقات، با تیم متفاوتی عازم عربستان شده و خبری از حضور اكرم عفيف، معز علی، مشعل برشـام، عبدالعزيز حاتم،ذخوخی، پدرو میگل و لوکاس مندز نخواهد بود. آنها پس از تقابل با تیم ملی قطر قرار است در دیدار پایانی خود مقابل تیم ملی هند قرار بگیرند که قطعاً نتایج این تیم برای هر دو تیم دوم و سوم این گروه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

البته قطر در تمامی بازی‌های خود پیروز شده و مشخصا قهرمان آسیا برای شرکت در این دو بازی، اعتماد به نفس ویژه‌ای دارد که می‌تواند به آنها کمک کند که البته الوطن در یکی از گزارش‌های خود، این بازی را یک جدال بسیار آسان عنوان کرده و مشخصا افغانستان و هند اگر در فکر صعود هستند، این کار را باید خودشان رقم بزنند و توقعی از قطر نداشته باشند.

دیدگاه‌ها