کد خبر : 2026812 | 17 خرداد 1403 ساعت 12:12 | 16.2K بازدید | 9 دیدگاه

این لحظه برای من سخت است؛

خداحافظی ستاره ایران از تیم قهرمان با زبان اسپانیایی

فوتسالیست ایرانی پالما پس از تجربه دو قهرمانی اروپا تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفت.

خداحافظی ستاره ایران از تیم قهرمان با زبان اسپانیایی

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه مایورکا پالما اسپانیا اعلام کرد حسین طیبی حاضر به تمدید قرارداد نشده و پس از دو سال درخشان که در این تیم داشت، تصمیم به جدایی گرفته است.

ستاره ایرانی تیم فوتسال مایورکا پالما پس از تجربه دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا همراه با این تیم تصمیم به جدایی گرفت و در یک مراسم توسط باشگاه اسپانیایی که روز گذشته برگزار شد، به پایان کارش در پالما رسید.

حسین طیبی پس از دوران موفقی که در غیرت قزاقستان و بنفیکا پرتغال داشت و قهرمانی در لیگ داخلی، آقای گلی و حضور در جمع چهار تیم برتر و فینال لیگ قهرمانان را تجربه کرده بود، در پالما اسپانیا به دو قهرمانی اروپا دست یافت تا پرافتخارترین لژیونر تاریخ فوتسال ایران شود.

2030854

طیبی در آخرین روز حضورش در باشگاه پالما به زبان اسپانیایی مصاحبه‌ای انجام داد و از اعضای این باشگاه تشکر کرد و گفت: «همیشه برای من صحبت در چنین لحظه‌ای (خداحافظی) سخت است. می‌خواهم در ابتدا از طرفداران تیم و بعد از بازیکنان، مربیان و کادر پزشکی تیم و همه افرادی که در باشگاه حضور دارند، تشکر کنم. از وادیو، سرمربی و تیرادو، مدیر باشگاه پالما به دلیل اعتمادی که داشتند، تشکر می‌کنم و بابت همه چیز ممنونم.»

ویدئو: 334824

دیدگاه‌ها