کد خبر : 2026863 | 17 خرداد 1403 ساعت 15:11 | 34.3K بازدید | 55 دیدگاه

پلمپ آمبولانس جنجالی در جشن قهرمانی پرسپولیس!

با اعلام رئیس سازمان اورژانس استان تهران، شرکت آمبولانس خصوصی استادیوم آزادی تهران پلمپ شد.

پلمپ آمبولانس جنجالی در جشن قهرمانی پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، پس از جشن قهرمانی پرسپولیس بود که انتشار تصویری از علی پروین و محمود خردبین اسطوره‌های این باشگاه در درون یک آمبولانس جهت خروج از استادیوم، حسابی جنجال‌ساز شد و واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشت.

شلوغی مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس، ازدحام جمعیت و در نهایت بسته شدن راه‌های خروجی به دلیل ترافیک شدید، باعث شد تا علی پروین و خوردبین از آمبولانس مستقر در استادیوم آزادی درخواست کنند تا آنها را به بیرون از ورزشگاه منتقل کنند که این اتفاق هم رخ داد و تصویر آن رسانه‌ای شد.

این موضوع با واکنش‌های منفی زیادی همراه شد. حالا نیز محمداسماعیل توکلی رئیس سازمان اورژانس استان تهران در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به این اتفاق گفته است: بلافاصله با دریافت این گزارش، اداره نظارت بر آمبولانس‌های غیر 115 اورژانس‌ استان تهران بررسی موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: با انتشار تصاویر این تخلف در شبکه‌های اجتماعی ضمن مطالبه عمومی مردم برای برخود با این اقدام غیرقانونی و غیراخلاقی و جهت حفظ اعتماد جامعه به آمبولانس‌ها که این خودرو فقط برای انتقال بیمار است، با هماهنگی‌های لازم، این شرکت پلمب و تمام آمبولانس‌های آن تا تعیین و تکلیف به پارکینگ هدایت شد.

2030902

رئیس سازمان اورژانس استان تهران اضافه کرد: این سازمان با هیچ مرکز آمبولانس خصوصی، شرکت‌های تابعه و هر نهاد غیردولتی که از آمبولانس خصوصی استفاده می‌کند، مماشات نداشته و هرکس دستورالعمل‌ها را نقض کند با برخود قاطع و قانونی مواجه خواهد شد‌.

دیدگاه‌ها