کد خبر : 2026917 | 17 خرداد 1403 ساعت 17:55 | 26.7K بازدید | 26 دیدگاه

مستر هت‌تریک، بهترین بازیکن ایران - هنگ‌کنگ!

مهدی طارمی عنوان بهترین بازیکن زمین در دیدار با هنگ‌کنگ را به دست آورد.

مستر هت‌تریک، بهترین بازیکن ایران - هنگ‌کنگ!

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی عنوان بهترین بازیکن زمین در دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر هنگ‌کنگ را به دست آورد. در این بازی که در چارچوب دور پنجم مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 برگزار شد، تیم ملی ایران با نتیجه چهار بر دو میزبان خود را شکست داد و طارمی با عملکردی درخشان نقش اصلی در این پیروزی ایفا کرد.

طارمی در این دیدار موفق شد سه گل به ثمر برساند و به نوعی مستر هت‌تریک لقب بگیرد. دو گل از این سه گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید که یکی از این پنالتی‌ها را خود طارمی با مهارت و توانایی بالای خود به دست آورد. نمایش درخشان او در این مسابقه موجب شد تا فیفا او را به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب کند.

این هت‌تریک نه تنها برای تیم ملی ایران اهمیت زیادی داشت، بلکه برای خود طارمی نیز نقطه عطفی بود تا آمادگی و توانایی‌های خود را برای فصل پیش رو در لباس اینتر میلان به نمایش بگذارد. حضور طارمی در اینتر میلان از همین حالا هواداران این تیم را امیدوار کرده است که او بتواند با ادامه این عملکرد درخشان، نقش مهمی در موفقیت‌های آتی این تیم ایفا کند.

2030959

طارمی با این سه گل نشان داد که همچنان یکی از برترین مهاجمان ایران و آسیاست و می‌تواند در بالاترین سطح فوتبال جهان درخشش داشته باشد. این عملکرد فوق‌العاده در بازی برابر هنگ‌کنگ، نه تنها انگیزه و اعتماد به نفس او را برای ادامه مسیر افزایش می‌دهد، بلکه موجب تقویت روحیه تیم ملی ایران در مسیر صعود به جام جهانی 2026 می‌شود.

دیدگاه‌ها