کد خبر : 2026923 | 17 خرداد 1403 ساعت 18:17 | 39.9K بازدید | 34 دیدگاه

باید صدرنشین گروه شویم

کاپیتان ازبکستان: می‌خواهیم ایران را در آزادی شکست دهیم

کاپیتان تیم ملی ازبکستان نسبت به پیروزی در 2 بازی باقی‌مانده ازبک‌ها نگرش جاه‌طلبانه‌ای دارد.

کاپیتان ازبکستان: می‌خواهیم ایران را در آزادی شکست دهیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ازبکستان امروز از ساعت 18 به مصاف ترکمنستان خواهد رفت و الدور شوموردوف کاپیتان تیم ملی ازبکستان پیش از انجام آخرین بازی خانگی تیمش در دور دوم مقدماتی جام جهانی 2026 و جام ملت‌های آسیا 2027، در نشست خبری حاضر شد و در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: تمرینات را شروع کردیم. همه با روحیه و با انگیزه هستند. اکثر بازیکنان فصل را در باشگاه‌های خود به پایان رسانده‌اند و 2 جلسه تمرین داشتیم. با وجود اینکه از قبل به دور بعد صعود کرده‌ایم اما به دنبال کسب مقام اول گروه هستیم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در دو دیدار باقی مانده نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: ترکمنستان به امتیاز نیاز دارد. آنها تمام تلاش خود را خواهند کرد و ما باید در بازی خود پیروز شویم. بازی بی‌نظیری مقابل ایران خواهد بود چون برنده بازی صدرنشین گروه را تعیین می‌کند. من یک بار در ورزشگاه آزادی بازی کردم اما الان همه چیز در تیم ما تغییر کرده است و فقط به پیروزی در این بازی فکر می‌کنیم.

او در توضیح آینده فوتبالی خودش گفت: من قراردادم تمام شده و باید به رم برگردم. هنوز چیزی مشخص نیست و فعلا نمی‌توان در مورد برنامه‌ها صحبت کنم.

دیدگاه‌ها