کد خبر : 2027024 | 18 خرداد 1403 ساعت 11:48 | 18.8K بازدید | 15 دیدگاه

رؤیای آمریکایی: لوا و رویس دوباره همبازی می‌شوند!

لس آنجلس گلکسی امیدوار است دوباره روبرت لواندوفسکی، مهاجم بارسلونا، را با مارکو رویس، کاپیتان سابق دورتموند، همبازی کند.

رؤیای آمریکایی: لوا و رویس دوباره همبازی می‌شوند!

به گزارش "ورزش سه"، روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا، به جدیدترین هدف بزرگ باشگاه لس آنجلس گلکسی تبدیل شده است.

بر اساس گزارش موندو دپورتیوو، مدیران این باشگاه آمریکایی به جذب مهاجم سابق بایرن مونیخ علاقه‌مند هستند و شرایط جذب او را بررسی کرده‌اند.

لواندوفسکی اگرچه همراه بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به عنوان قهرمانی دست پیدا نکرد، اما از نظر فردی عملکرد خوبی داشت و 26 گل در تمامی رقابت‌ها به ثمر رساند.

با این حال، با وجود دستمزد قابل توجهی که لواندوفسکی دریافت می‌کند و از طرف دیگر شرایط اقتصادی بارسلونا، گمانه زنی‌ها در مورد جدایی احتمالی تابستانی او همچنان ادامه دارد.

2031149

در روزهای اخیر از فنرباغچه ترکیه که اخیرا ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرده، مشتری جدی لواندوفسکی نام برده می‌شد. اکنون لس آنجلس گلکسی می‌خواهد این بازیکن را به لیگ حرفه‌ای آمریکا منتقل کند.

در گزارش موندو دپورتیوو به این موضوع اشاره شده که باشگاه آمریکایی به امضای قرارداد با مارکو رویس، کاپیتان سابق بروسیا دورتموند، نزدیک شده‌اند و مشتاق هستند که لواندوفسکی را با همبازی سابقش همراه کنند.

با این حال لس آنجلس امید کمی به جذب لواندوفسکی خواهد داشت چون هانسی فلیک، سرمربی جدید بارسا، مشتاق است که لواندوفسکی را برای فصل آینده در اختیار داشته باشد.

دیدگاه‌ها