کد خبر : 2027390 | 20 خرداد 1403 ساعت 07:00 | 7.5K بازدید | 4 دیدگاه

خوش‌شانسی اسپالتی: مصدومیت این ستاره جدی نیست

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، اعلام کرد که نیکولو بارلا به احتمال زیاد برای بازی ابتدایی آتزوری در یورو مشکلی نخواهد داشت.

خوش‌شانسی اسپالتی: مصدومیت این ستاره جدی نیست

به گزارش "ورزش سه"، پس از آزمایش‌های جدید و بررسی مصدومیت نیکولو بارلا، مشخص شد که او می‌تواند در دور گروهی مسابقات یورو ۲۰۲۴ برای ایتالیا به میدان برود.

تیم ملی ایتالیا در اولین بازی‌اش در یورو ۲۰۲۴ آلمان، ۱۵ ژوئن به مصاف آلبانی خواهد رفت. آنها سپس در دو بازی آینده مقابل اسپانیا و کرواسی صف‌آرایی خواهند کرد.

آتزوری همچنین در آخرین دیدار دوستانه‌اش پیش از این مسابقات، یکشنبه‌شب از ساعت ۲۲:۱۵ با بوسنی و هرزگووین بازی می‌کند و سپس برای حضور در یورو آماده می‌شود.

بارلا برای این دیدار تدارکاتی غایب است اما به گفته اسپالتی او به بازی اول در یورو خواهد رسید. او گفت: «ما خبرهای بسیار خوبی در مورد وضعیت بارلا داریم. اگرچه در روزهای اول شرایط مصدومیت او مشخص نبود اما اکنون با آزمایش‌های جدید می‌دانیم که وضعیت تحت کنترل است. به‌نظرم او برای بازی با آلبانی در دسترس خواهد بود.»

اگرچه گفته شده مصدومیت بارلا تا شروع یورو به پایان می‌رسد اما ممکن است اسپالتی در دیدار اول او را روی نیمکت بگذارد تا برای دو بازی سخت با اسپانیا و کرواسی آماده شود.

2031608

دیدگاه‌ها