کد خبر : 2047677 | 21 خرداد 1403 ساعت 14:11 | 15.5K بازدید | 3 دیدگاه

لیگ برتر از فصل آینده با سقف بودجه؛

قانون جنجالی فوتبال به فوتسال هم رسید

کمیته فوتسال و سازمان لیگ در نظر دارد از فصل آینده قانون سقف بودجه تیم‌های لیگ برتری فوتسال را تصویب کند و آن را به اجراییه در بیاورد.

قانون جنجالی فوتبال به فوتسال هم رسید

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته قرعه کشی بیست‌وششمین دوره لیگ برتر فوتسال ایران برگزار شد و چهارده تیم حاضر از حریفان هفته به هفته خود شناخت پیدا کردند. یکی از موضوعات اصلی که نمایندگان باشگاه‌ها و جامعه فوتسال را به فکر فرو برد، قانون سقف بودجه‌ای است که از فصل آینده برای تیم‌های فوتسال در نظر گرفته می‌شود. این اتفاق، طی مصاحبه خبرنگار "ورزش سه" با نور شرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و همچنین کامیانی دبیر سازمان لیگ فوتسال اعلام شد.

دستورالعمل رعایت سقف بودجه برای تیم‌های لیگ برتری فوتبال، جنجالی‌ترین قانون فصل گذشته بود و با حواشی بی‌پایانی را به همراه داشت. از اعتراض باشگاه‌ها و در صدر آنها استقلال به این قانون گرفته تا موضوع کسر امتیاز از تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که با رد این حکم توسط استیناف و برگرداندن امتیازات به این دو تیم همراه شد.

2042074

هزینه‌های هنگفت چند تیم لیگ برتری و قراردادهای نجومی باعث شده تا کمیته فوتسال نیز به فکر اجراییه قانون سقف بودجه برای تیم‌های فوتسال باشد.

بدون شک از فصل آینده، چالشی بزرگ و روزهای جنجالی برای سازمان لیگ فوتسال و تیم‌های لیگ برتری در راه است. تصویب سقف بودجه در فوتبال، حواشی بسیاری را در پی داشته است و قطعا این مسئله برای تیم‌های فوتسال نیز به همراه خواهد داشت.

2042075

دیدگاه‌ها