کد خبر : 2047840 | 22 خرداد 1403 ساعت 09:21 | 12.6K بازدید | 2 دیدگاه

حمله به داور چهارم و محرومیت مربی آبی‌پوشان

مربی استقلال ملاثانی به دلیل حمله به داور چهارم با محرومیت از سوی کمیته انضباطی مواجه شد.

حمله به داور چهارم و محرومیت مربی آبی‌پوشان

به گزارش "ورزش سه"، مسابقه کم‌اهمیت در هفته سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ دسته اول فوتبال ایران را تیم‌های آبی پوشان ملاثانی و مس شهربابک برگزار کردند که کسب نتیجه در این بازی فایده چندانی برای دو باشگاه نداشت، اما با یک حاشیه عجیب همراه بود.

این دیدار که هفته قبل با برتری یک بر صفر استقلال آبی پوشان ملاثانی مقابل مس شهربابک در اهواز همراه بود، درگیری علی جاسمی مربی تیم میزبان را به دنبال داشت و حمله‌ی او به سمت داور موجب شد تا کمیته انضباطی او را محروم کند.

علی جاسمی که نامش در بین محرومان هفته پایانی لیگ دسته اول ایران قرار داشت، پیش از دیدارهای روز گذشته خبر محرومیتش را دریافت کرده بود.

در رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این باره آمده است:

«حسب گزارش رسمی بین تیم‌های آبی پوشان جنوب و مس شهر بابک از سری مسابقات دسته اول فوتبال کشور در شهر اهواز، تخلفاتی از سوی علی جاسمی، مربی تیم آبی پوشان جنوب منعکس شده و از آنجایی که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که ایراد ضربه بدنی عمدی و بدرفتاری نسبت به داور چهارم مسابقه بوده و در خور صدور قرار دستور موقت است، به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، وی از همراهی تیم و ورود به استادیوم‌های ورزشی تا اطلاع ثانوی محروم است و باید دفاعیات خود را ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند.

رای صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.»

دیدگاه‌ها