کد خبر : 2047853 | 22 خرداد 1403 ساعت 10:41 | 13K بازدید | 30 دیدگاه

قهرمان نشویم می‌روم

ساوت‌گیت: دیگر نمی‌توانم مقابل مردم بایستم

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، تایید کرد که به احتمال زیاد پس از رقابت‌های یورو از این تیم جدا خواهد شد.

ساوت‌گیت: دیگر نمی‌توانم مقابل مردم بایستم

به گزارش "ورزش سه"، ساوت‌گیت در سال ۲۰۱۶ و به عنوان جانشین سم آلاردایس هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده گرفت و موفق شد آنها را به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ برساند و در مسابقات جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۰ هم با این تیم به عنوان نایب قهرمانی رسید.

سه شیرها از هفته آینده رقابت در یورو ۲۰۲۴ را آغاز خواهند کرد و امیدوار هستند که این بار بتوانند ناکامی چند سال اخیر را جبران کنند و جام قهرمانی را پس از مدت‌های طولانی با خود به خانه ببرند، هرچند شکست ۰-۱ در آخرین بازی دوستانه برابر تیم ملی ایسلند انتقادها از آنها را افزایش داده است.

2031383

ساوت‌گیت در گفتگو با روزنامه آلمانی بیلد درباره شرایطش در این تیم اظهار داشت: «اگر قهرمان نشویم، من به احتمال زیاد دیگر اینجا نخواهم بود. بنابراین شاید این آخرین شانس برای من باشد. فکر می‌کنم نیمی از مربیان تیم‌های ملی پس از این تورنمنت جدا خواهند شد و این طبیعت فوتبال ملی است.

من تقریبا هشت سال است که هدایت این تیم را برعهده دارم و خیلی به کسب جام نزدیک شدیم. شما نمی‌توانید به صورت مداوم مقابل مردم قرار بگیرید و از آنها بخواهید کمی بیشتر صبر کنند چون مردم در مقطعی اعتماد و باورشان را از دست می‌دهند. اگر می‌خواهیم تیم بزرگی باشم و اگر من می‌خواهم مربی درجه یکی باشم، باید در لحظات بزرگ خودمان را نشان دهیم.»

دیدگاه‌ها