کد خبر : 2049641 | 30 خرداد 1403 ساعت 16:59 | 10.9K بازدید | 17 دیدگاه

سه گزینه برای دو پست؛

گزینه‌های مورایس برای پر کردن جای دو ستاره محروم

ژوزه مورایس در مصاف با مس رفسنجان در فینال جام حذفی هادی محمدی و میلاد زکی‌پور را در اختیار ندارد.

گزینه‌های مورایس برای پر کردن جای دو ستاره محروم

به گزارش "ورزش‌سه"، هادی محمدی به دلیل دریافت کارت زرد دوم در دیدار نیمه نهایی از حضور در فینال محروم شد و میلاد زکی‌پور هم پس از درگیری با اریک بایناما با کارت قرمز مستقیم داور جریمه شد و شانس حضور در فینال برای او از دست رفت. 

*نورافکن یا یوسفی جانشین میلاد 
در این شرایط به نظر می‌رسد انتخاب ژوزه مورایس برای پر کردن جای میلاد زکی‌پور در پست دفاع چپ سپاهان یکی از میان امید نورافکن یا آریا یوسفی باشد، که البته با توجه به اینکه نورافکن بازیکن ثابت خط میانی طلایی پوشان به‌شمار می‌رود شانس حضور آریا یوسفی برای پر کردن جای میلاد زکی‌پور بیشتر خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه آریا یوسفی و امید نورافکن چند هفته پیش و در روزهای مصدومیت میلاد زکی‌پور هر در پست دفاع چپ بازی کردند.

2030246

*فقط یک جانشین وجود دارد 
برای هادی محمدی به نظر می‌رسد فقط یک جانشین وجود داشته باشد و آن هم محمد دانشگر است که توانسته مصدومیت از ناحیه کتف را پشت سر بگذارد و به احتمال فراوان در دیدار برابر مس رفسنجان زوج سیاوش یزدانی در قلب خط دفاعی خواهد بود.
دیدار سپاهان و مس روز آینده از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود و باید دید مورایس کدام ۱۱ بازیکن را از ابتدا وارد زمین خواهد کرد.

دیدگاه‌ها