کد خبر : 2049662 | 30 خرداد 1403 ساعت 18:38 | 74K بازدید | 96 دیدگاه

امروز در بهترین شرایط ممکن بودیم؛

اکبری: تبریک جانانه به مردم ایران و بازیکنانم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: خداراشکر بازیکنانم امروز و در بهترین شرایط ممکن، عملکرد واقعی خود را به نمایش گذاشتند.

اکبری: تبریک جانانه به مردم ایران و بازیکنانم

به گزارش "ورزش سه"، پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار بیان کرد: این پیروزی را به مردم خوب کشورم تبریک می‌گویم. همچنین به بازیکنانم خسته نباشید و یک تبریک جانانه می‌گویم، امروز رقابت خوبی را به نمایش گذاشتند.

همه می‌دانند که در طول دو هفته گذشته، عملکرد خوبی نداشتیم و بیشترین تلاش‌مان این بود که در طی چند روز گذشته و زمانی که در اختیار داشتیم هم از نظر روحی و روانی و هم از نظر فنی و آنالیز، بتوانیم یک‌سری نکات را به بازیکنان انتقال دهیم و خداراشکر بازیکنانم امروز و در بهترین شرایط ممکن، عملکرد واقعی خود را به نمایش گذاشتند، چه بازیکنان درون زمین و چه حتی بازیکنانی که از زمین بیرون آمدند همگی به تیم کمک کردند.

2045413

وی با اشاره به تغییر پست میثم صالحی به لیبرو و محمدرضا حضرت‌پور به دریافت‌کننده گفت: به این مسئله در طی دو سه روز اخیر خیلی پرداخته شد. آن‌هایی که جزئی از خانواده والیبال هستند و از مسائل فنی سررشته دارند می‌دانند که با توجه به آسیب‌دیدگی پیشین میثم صالحی، برنامه‌ریزی داشتیم تا هر هفته دو رقابت را برای او در نظر بگیریم و در طی دو دیدار از او استفاده کنیم. دیدارهایی که برای صالحی در نظر گرفتیم، رقابت با تیم‌های هلند و آلمان است و قطعا در دیدارهای آینده از میثم صالحی به نحو احسن استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همچنین درخصوص محمدرضا حضرت‌پور، از قبل می‌دانستیم که اکثر بازیکنان تیم ملی آمریکا سرویس‌های پرشی و قدرتمندی دارند و آن کاری که امروز از حضرت‌پور انتظارش را داشتم به نحو احسن اتفاق افتاد و در مقاطعی از رقابت با آمریکا که در دریافت، دچار مشکل شدیم، او به تیم‌مان کمک زیادی کرد.

اکبری در پایان گفت: در مجموع از تمام بازیکنانم بابت نمایش خوب امروزشان تشکر می‌کنم و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم در دیدارهای بعدی‌‌ نیز با همین روحیه و جنگندگی برابر رقبا حاضر شویم.

دیدگاه‌ها